• Tanzanya'da  
  Serengeti havzasında
  Pe100 Borularımız
  kullanılıyor..

Kuzeyboru Plastik Boru Fabrikası Ürünlerinin Kullanım Alanları

Kullanım Alanları
İÇME SUYU BORULARI

İÇME SUYU BORULARI

İçme Suyu taşınmasında Pe 100 Boru, Hdpe Boru, Pvc Boru ve Aype Boru kullanılmaktadır. Ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Basınçlı içme suyu borularımız suyun tadını bozmaz, koku yapmaz, sağlığa zararlı katkı ve orijinal olmayan hiç bir madde içermez. Ürünlerimiz bugüne kadar sayısız içme suyu projesinde kullanılmıştır. Borularımız dünyanın bir çok bölgesinde kullanılmaktadır.

KANALİZASYON BORULARI

KANALİZASYON BORULARI

Kuzeyboru Koruge boru 100 mm'den 700 mm'ye  kadar muflu ve manşonlu 800 mm'den 2600 mm 'ye kadar ise sarmal koruge boru olarak üretilmektedir. Nakliye avantajı sağlayacak şekilde tasarlanan koruge borularımız mühendislerimizin geliştirdiği sevkiyat sistemleri ile en ekonomik ekonomik çözümleri sunmaktadır. Koruge Borularımız sızma yapmaz özel conta tasarımları sayesinde uygulamada kolaylık sağlar.

EKLEME PARÇALARI & DİĞER ÜRÜNLER

EKLEME PARÇALARI & DİĞER ÜRÜNLER

Kuzeyboru bir çok plastik boru ekleme parçalarının üretimini yapmaktadır. Hdpe Ef Ekleme Parçaları, Hdpe Yapıştırma Ek Parçaları, Pvc Ek Parçalar ve gerekli tüm ekip ve ekipman fabrikamız tarafından üretilmekte ve stoklanmaktadır. Ayrıca Dredging boruları ve Drenaj boruları için özel proje ürünleride üretmekteyiz. Tüm ek parçalarımız için gerekli kaynak makineleri ve kaynak aparatlarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

TELEKOM BORULARI

TELEKOM BORULARI

Kuzeyboru Telekomünikasyon Boruları Telekom ve Tedaş standartlarına göre üretilmektedir. Telekom ürünlerimizi 50-75-110 mm koruge borular ve 40-50 lik hdpe tekli ve çoklu kablo muhafaza boruları olarak müşterilerimize sunmaktayız.Daha fazla teknik detay ve bilgi için ürün stok bilgileri içinde yada ana ürün kategorilerimizdeki bilgi alanlarından faydalanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

PERFORE DELİKLİ BORULAR

PERFORE DELİKLİ BORULAR

Kuzeyboru perfore boruları bir kaç ürün tipinden oluşmaktadır. Kullanım alanına göre delikli ve yarıklı borular olmak üzere iki grup üretim yapmaktayız. Yine proje ve kullanım şartları göz önüne alınarak mühendislerimizce hesaplamalar yaparak delik miktarı delik çapı yarık genişliği ve yarık miktarı gibi değişkenlere göre üretim yapabilmekteyiz. Ürünlerimiz koruge perfore boru,pvc perfore boru ,hdpe perfore borulardan üretilmektedir.

DOĞALGAZ BORULARI

DOĞALGAZ BORULARI

Doğalgaz Boruları Hdpe 80 türevi hammaddeler ile sarı veya siyah üzerine sarı çizgili renkte üretilmektedir. Pe 80 Doğalgaz borularımız Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Doğalgaz borularımızda kullandığımız tüm hammaddeler  PE100+ Association tarafından onaylanan ürünlerdir. Doğalgaz borularımız dünyanın bir çok ülkesinde yıllardır sorunsuz hizmet vermektedir.

Bizden Haberler ve Duyurular

Haber Ve Duyurular

KUZEYBORU ile iletişime geçin

Kuzeyboru İletişim
Mavi Piksel
Kuzeyboru Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde 2.Sokak No:33/A
Aksaray-TURKEY
+90 (382) 266 23 03 (Pbx)
info[at]kuzeyboru.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi: 08:30 - 17:30
 • Salı: 08:30 - 17:30
 • Çarşamba: 08:30 - 17:30
 • Perşembe: 08:30 - 17:30
 • Cuma: 08:30 - 17:30
 • Cumartesi: Kapalı
 • Pazar: Kapalı
Back to Top