Kuzeyboru İtalya'da

          Kuzeyboru yurt dışındaki faaliyetlerine İtalya’da açtığı ofis ile devam ediyor. Kuzeyboru İtalya’da müşterilerine daha yakın olmak ve yüksek kalitesi ve performansı ile öne çıkan Kuzeyboru altyapı ve üstyapı plastik boru ve ek parçaları konusunda dünyanın hak ettiği hizmeti vermek için sürdürdüğü çalışmalarını Milano’da ki kısmını tamamladı.

          Kuzeyboru yurtdışındaki faaliyetlerine İtalya’da açtığı ofis ile devam ediyor. Kuzeyboru İtalya’da müşterilerine daha yakın olmak ve yüksek kalitesi ve performansı ile öne çıkan Kuzeyboru altyapı ve üstyapı plastik boru ve ek parçaları konusunda dünyanın hak ettiği hizmeti vermek için sürdürdüğü çalışmalarını Milano’da ki kısmını tamamladı.

          Kuzeyboru Rusya’da Katar’da sürdürdüğü ve müşterilerinden aldığı olumlu tepkiler ile de daha da hızlandırdığı faaliyetlerine İtalya’da de devam etti. Kuzeyboru İtalya’da başladığı çalışmalar ile artık ilke edindiği müşteri memnuniyetini müşterilerine daha yakın olarak gerçekleştirecek. Dünyanın altyapısında söz sahibi olan Kuzeyboru yüksek kalitesi ile ön plana çıkan Polietilen Boru , Koruge Boru Drenaj Boruları ve diğer altyapı ürünlerinde İtalya ve çevresindeki müşterilerine hizmet vermenin de büyük heyecanını yaşamaktadır.

          Kuzeyboru İtalya Milano’da ve altyapısında imzası olduğu dünyanın 71 ülkesinde dünyada söz sahibi olmak için çıktığı bu yolda müşterileri ile birlikte olmanın onlara yakın olmanın mutluluğunu keyfini yaşarken çalışmalarımıza aynı şekilde devam edeceğimizin bilgisini de vermek isteriz. Kuzeyboru’nun dünyaya hakim olacağı bu çalışmalarımızı da web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz

ITALY

Address: Via Vincenz Monti 6 Milano | ITALY

Tel  : + 39 02 4671 2744

Fax : + 39 02 4671 2744


E-mail : export@kuzeyboru.com.tr , info@kuzeyboru.com.tr


KUZEYBORU ile iletişime geçin

Kuzeyboru İletişim
Mavi Piksel
Kuzeyboru Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde 2.Sokak No:33/A
Aksaray-TURKEY
+90 (382) 266 23 03 (Pbx)
info[at]kuzeyboru.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi: 08:30 - 17:30
  • Salı: 08:30 - 17:30
  • Çarşamba: 08:30 - 17:30
  • Perşembe: 08:30 - 17:30
  • Cuma: 08:30 - 17:30
  • Cumartesi: Kapalı
  • Pazar: Kapalı
Back to Top