Lojistik

+ Müşteri İhtiyacına Göre Üretim Planlama

Amacımız mümkün olduğunca müşteri ihtiyacına göre hareket etmektir. Bu sebeple müşterilerimizin projelerindeki önem sırasına göre müşterilerimizin talepleri doğrultusunda plastik boru ve ek parça üretimi ni planlamakta ve müşterilerimizin sadece ürün ihtiyacına göre değil finansal önceliklerine göre de üretim yapmakta ve en kısa ve ekonomik şekilde ve güvenli teslimatı yapmak için özen gösteriyoruz.

+ HDPE Boru Taşıma ve Depolama

Hdpe boru ve ek parçalarının kullanım alanlarının tamamında taşıma ve depolama çok önemlidir. Yapılarında olan sertliklerin farklı olmalarından dolayı pe boru çeşitleri için taşıma ve depolama önerileri aynıdır. Hafif ve kolay taşınabilen dayanıklı, esnek bir malzemedir. Boru markalamaları ve işaretleri maksimum boru et kalınlığının %10’unu geçmemelidir. Markalamanın %10 dan daha derine yazılmış  borular uygun olmayan ürün olarak kabul edilmelidir.

+ Müşteri Odaklı Sevkiyat ve Paketleme

Müşterilerimizin nakliye maliyetini en aza indirgemek üzere ürünlerimizi iç içe geçirmek suretiyle sevk etmekteyiz. Boy borularda nakliye istihap haddini aşmamak koşulu ile iç içe , kangal borularda ise aynı çaplarda olsa bile standartların elverdiği koşullara uymak üzere büyük ve küçük kangallar yaparak ürünlerin iç boşluklarını da doldurmaktayız. Bu durum firmamız açısında oldukça zahmetli bir iş olsa da müşteri odaklı lojistik adına bu durumdan kaçınmamaktayız.

+ Sevkiyat sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar;

Sevkiyatı yapılacak boruların ağır olması durumunda, aracın yükünün konulacağı yerin düz ve temiz olmasına, sivri ve kesici nesnelerin olmamasına dikkat edilmelidir.
Plastik Borular ve ek parçalar yerleştirilir iken, ısı veren veya yayan kaynakların yanına konulmamasına dikkat edilmelidir.
Plastik Boru ve ek parçalar araca yüklenirken uç kısımlarının birbirlerine temas etmeyecek şekilde yerleştirilmelidir.
Yatay yapılacak ise özel düzenlemeler gerekmektedir. Bağ halindeki boruların hem yatay hemde dikey olarak sevkiyatı yapılabilmektedir.

Kuzeyboru Sevkiyat Resmi

+ Güvenlik

Kuzeyboru plastik boru ve ekleme parçalarının depolanması, yüklenmesi, sevkiyatı ve indirilmesi konusunda sağlık ve güvenlik önlemlerini almak ve alınmasını sağlamayı misyon edinmiştir. Depolama nakliye ve yükleme indirme güvenlik gereklerini uygulamakta ve bu konuya çok önem ve hassasiyet göstermektedir. Müşterilerimiz çalışanlarımız ve taşıma kadrolarının sağlıklı ve güvenlikli çalışması bizim için oldukça önemlidir. 

+ Teslim Programı

Müşterilerimizin planlı ve programlı çalışabilmesi için üretim ve sevkiyat planlamasında teslimat hakkında bilgi akışı sağlanmaktadır. Olası gecikmeler ve erken sevkiyatlar konusunda önceden uyarılarda bulunmaktayız.

+ Nakliye Sigortası


Kuzeyboru tüm depolama taşıma indirme bindirmede oluşacak kazalar hasarlar ve güvenlik tehditlerine karşı plastik boru ve ek parça üretimlerini sigorta yaptırmıştır. Nakliye aşamasında yıllık bazda kaza ve hasar poliçemiz mevcut olup stok sahamızdan çıkan her ürün sigortalıdır. Stok sahamız ve üretim birimlerimizde ayrıca sigotalıdır. Plastik boru ve ekleme parçalarımız müşterilerimize sevk edilmeden önce saygın nakliye firmaları ile anlaşmalarımız gereği araç bilgileri yükleme bilgileri sevkiyat güzergahı sigorta şirketlerine bildirilmektedir. Müşterilerimiz ve ürünleri güvence altındadır.


KUZEYBORU ile iletişime geçin

Kuzeyboru İletişim
Mavi Piksel
Kuzeyboru Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde 2.Sokak No:33/A
Aksaray-TURKEY
+90 (382) 266 23 03 (Pbx)
info[at]kuzeyboru.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi: 08:30 - 17:30
  • Salı: 08:30 - 17:30
  • Çarşamba: 08:30 - 17:30
  • Perşembe: 08:30 - 17:30
  • Cuma: 08:30 - 17:30
  • Cumartesi: Kapalı
  • Pazar: Kapalı
Back to Top