sadsad x
asdasd

250 MM SN4 PERFORE DRENAJ KORUGE BORU

Ürün Kodu : 01.08.01.025004
Kuzeyboru perfore delikli boruları Pe100 perfore boru, koruge perfore boru ve pvc perfore boru olmak üzere 3 tip boru şeklinde üretilmektedir. Yer altı veya toprağın içerisine absorbe edilmiş istenmeyen suların tahliye edilmesinde kullanılmaktadır.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  Kuzeyboru Projelerinize Uygun Perfore Drenaj Boruları Üretiyor


  Kuzeyboru  perfore delikli boruları Pe100 perfore boru, koruge perfore boru ve pvc perfore boru olmak üzere 3 tip boru şeklinde size uygun olarak üretiyor. Projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayın. Fırsatı Kaçırmayın.

   

  kuzeyboru-drenaj-borusu


  Geniş Kullanım Alanı İle Vazgeçilmeziniz Olacak

  KUZEYBORU Perfore Drenaj Boruları geniş kullanım alanları ve size özel üretim teknikleri ile güvenle kullanılmaktadır. Katı atık depolama tesisleri, Tarımda, istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, Çamurlu balçık arazilerin ıslah çalışmalarında, Maden ocaklarında ve daha fazlası ile tek tercihiniz olacak.  Bir Borudan Daha Fazlasını Ürettik

  Kuzeyboru Perfore Drenaj Boruları tecrübelerimizi de göz önünde bulundurarak amaca en uygun perfore drenaj borular üretmiş ve müşterilerimizin hizmetine sunmuş oluruz. Fırsatı kaçırmayın.  Amaca Uygun Üretim , %100 Memnuniyet

  Kuzeyboru HDPE 100 Kuzeyboru perfore (delikli) drenaj boruları katı atık depolama tesislerinde, koruge perfore drenaj boruları yağmur suyu drenajında, PVC perfore drenaj boruları ise hafif olması nedeni ile daha basit alanlarda tercih edilmektedir.  Daha fazlasını duymak için 444 65 38 iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.