sadsad x
asdasd

32 MM PN 25 HDPE BORU

Ürün Kodu : 01.01.1.1.003225
Kuzeyboru Hdpe Boruları, üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile boru üretiminde ve boru uygulamaları için mükemmel bir tercihtir. 60 yıllık bir geçmişi olan Hdpe boru o günden bugüne dek başarı ile kullanılmakta ve her geçen gün çelik, beton ve Pvc boru gibi alternatiflerini tarihe gömmektedir. Hdpe boru yüksek ısı ile eritilebilen kimyasal ve çatlak ilerleme direnci çok yüksek olan HDPE ( High Density Polyethylene – Yüksek Yoğunluklu Polietilen) hammadde ile üretilmektedir. Hdpe boru ifadesi daha çok günümüzde Pe 100 boru gurubu için kullanılmaktadır.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  Kuzeyboru Hdpe Boruları Sizin Vazgeçilmezin Olacak


  Kuzeyboru Hdpe boruları performansı ve yüksek kalitesi ile 20 mm - 1200 mm arası ve Pn4-Pn32 basınç sınıfları arasında istenilen çap basınç ve boyutlarda üretimini yaptığımız  Kuzeyboru Hdpe Boruları projelerinizin vazgeçilmezi
  olacak.

  kuzeyboru-hdpe-boru


  Daha Hafif, Daha Kuvvetli, Daha Dirençli

  KUZEYBORU Hdpe boru (Yüksek Yoğunluklu Polietilen Boru) pürüzsüz bir iç ve dış yüzey ile sert, hafif, sağlam bir borudur.  Taşıma, minimum ağır ekipman gerektirir ve buz üzerinde veya ıslak, bataklık alanlara kadar tüm saha koşullarında kolaylıkla uygulanır.  Taşıma, Yükleme Kolaylığı

  Kuzeyboru Hdpe Boruları sert beton boruya göre daha kolay işlenir, monte edilir ve inşaat işlemi sırasında maliyet tasarrufu sağlar. Yapısal olarak, diğer borular çatlaklara ve kırılmaya eğilimlidir. Bu ayrıcakları ile Kuzeyboru Hdpe borularımızı hemen deneyin.  Bir Asırlık Kullanım Ömrü İle Suyu Evinize Getiriyoruz

  Kuzeyboru Hdpe Boruları yüksek performansı ve kalitesi ile prestijli projelerin vazgeçilmezidir.Madencilik, drenaj sistemleri, su şebekeleri, su transferi,gaz toplama hatlarında ve katı atık depolama alanlarında güvenle kullanılan Kuzeyboru Hdpe boruları 100 yıl kullanım ömrü ile sizin de tercihiniz olacaktır. Deneyin!

  polietilen-boru


  Hdpe Boru Birleştirme Yöntemleri

  Kuzeyboru Polietilen boru veya ek parçalar birbirlerine eritilerek veya mekanik ek parçalar ile bağlanırlar. Polietilen dışında diğer malzemelerden yapılan borulara dıştan sıkmalı ek parçalar, flanşlar veya amaca uygun yapılmış diğer geçiş adaptörleri ile bağlanabilirler. Bağlantı ek parçaları kullanılacak yerlere göre kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde  kaynak için 2 metod kullanılmaktadır.

  Birleştirme Yöntemleri
  • Elektrofüzyon (EF) kaynağı
  • Alın Kaynağı

  alın-kaynak-kuzeyborukuzeyboru-ef-kaynak

  Elektrofüzyon Kaynağı Nasıl Yapılır ?

  Elektrofüzyon kaynak yönteminin prensibi, Elektrofüzyon Kaynak Makinesi ile birbirine birleştirilecek olan parçalardan soketli olanın içinde yer alan bakır tellere elektrik vererek ısıtmak suretiyle her iki parçanın dış kısmından belli bir kısmını eriterek birbirine füzyon yapmaktır. Pe100 borularda Elektrofüzyon kaynak metodu ile 20 mm ‘den 1200 mm çapa kadar olan borular kaynatılabilir. Elektrofüzyon kaynak metodu DVS 2207 standardına uygun olarak yapılmaktadır.

  Alın Kaynağı Nedir ? Nasıl Yapılır ?

  Alın kaynak , hdpe boru ve ek parçalarının birleştirilmesinde günümüzde kullanılan en yaygın kaynak yöntemidir. Alın kaynağı birleştirme yöntemi, bir alın kaynak makinesi kullanılarak kaynatılacak olan boruların uçlarının traşlanıp her iki ucun belirli bir ısı altında baskı ile birbirlerine doğru itilmesi suretiyle oluşan birleştirme yöntemidir. Alın kaynağı yöntemi kullanılarak 1200 mm çapa kadar olan borular kaynatılabilir. Alın kaynağı  DVS 2207 standardına uygun olarak yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.