sadsad x
asdasd

350 MM SN 4 KORİGE BORU

Ürün Kodu : 01.02.01.035004
Kuzeyboru Koruge Boruları, 50 yıllık ömrü, daha ekonomik , daha güçlü ve güvenilir yapısı, kaburga dayanımının yüksek olmasından dolayı yüksek mukavemetli, polietilenden dolayı korozyon direnci olan, tam sızdırmazlık özelliği, , aşınmaya dayanıklı organik bileşimli, pürüzsüz iç yüzeyi, kolay taşınabilen , ekonomik ve kısa sürede döşenen borulardır. Kuzeyboru koruge boru, projelerinize uygun çözümler üretir.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  Kuzeyboru Koruge Boruları Daha Ekonomik , Daha Güvenilir


  Kuzeyboru Koruge boruları 50 yıllık dayanım ömrü , pürüzsüz iç yüzeyi , kolay taşınabilmesi ve 100mm ile 2000 mm anma çaplı muflu ya da manşonlu olarak üretimi ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak.

  Hemen Deneyin.

  kuzeyboru-koruge-boru


  Sizin İçin Koruge Boru'yu Yeniden Tasarladık

  KUZEYBORU Koruge boruları esneklikleri sayesinde darbeyi , doğru esneyerek kırılmayı önler. Kurulumunda iki tane conta kullanıldığı için sızıntı yapmaz. Aşınma dayanımı yüksektir. Sızdırmazlığı,dayanıklığı, esnek yapısı projelerinize uygun çaplar ile Kuzeyboru koruge borularını tercih edin.   Bir Borudan Daha Fazlasını Ürettik

  Kuzeyboru Koruge Boruları korozyona yüksek dayanım gösterir.Dış etkilere karşı garantili ömrü en az 50 yıl kullanılabilir.Plastikler hidrolik pürüzsüz olduğundan akışkana az direnç gösterir ve akışkan daha fazla doluluk oranı ile akar. Bu ise projede bir alt çap grubunu seçilmesi ile proje maliyetlerini aşağı çeker.Fırsatı kaçırmayın.  Koruge Boru Birleştirme Yöntemleri

  Kuzeyboru koruge boruları fiyatı ve yüksek kalitesi ile projelerinizde güvenle kullanırken birleştirme yöntemleri ile de kolaylıklar sağlamaktadır. Günümüzde 3 metod kullanılmaktadır.

  Muflu Contalı
  Manşon Contalı
   Elektrofüzyon Contalı


  Muflu Contalı Birleştirme Nasıl Yapılır ?

  Contalı yöntem, contaların koruge boru dış yüzeyindeki kanala oturtularak uygun ek parçalara geçirilmesi ile uygulanan bir yöntemdir.

  Elektrofüzyon Contalı (EF) Birleştirme Nasıl Yapılır ?

  Elektrofüzyon yöntemi ise ek parçaya gerek duyulmadan koruge boru uçlarının eritilerek birbirine birleştirilmesi ile uygulanan yöntemdir.Bu birleştirme yöntemi, normalde 0,5 bar basınç altında kullanılan boruları 4 bar'da dahi kullanılabilir hale getirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.