sadsad x
asdasd

Afrika'nın En Büyüğüne Kuzeyboru İmzası

Doğu Afrika platosunda bulunan ve Afrika Kıtasının En Büyük, dünyanın ise Superior gölünden sonra ikinci en büyük gölü Victoria Gölü için Kampala hükümeti (Ministry of Water (MWE)) Devlet Su İşleri Bakanlığı olarak adımlarını Kuzeyboru ile birlikte atmaya karar verdi.

Victoria Gölü projesinde yer alacak olan Yüksek Yoğunluklu Polietilen Borularımız (HDPE) için fabrikamızı ziyarete gelen bakanlık heyeti bu uzun soluklu proje için Aksaray’a gelerek fabrikamızı ziyaret ettiler. Üretim hatlarını inceleyen yetkililer, yapılan anlaşma ile birlikte boruların sevkiyatının Aksaray’dan yapılması için çalışmalar başlatıldı.

Projenin başka bir yönü olan bataklık ıslah çalışmasının ardından dünyanın en ünlü kahve ve şeker yetiştirildiği bölgede kalite ve verimin artması da planlanmaktadır. Islah projesi için Kuzeyboru Teknik Ekibi projede görev yapacak ekiplere kaynak metotları ve döşeme eğitimleri vererek desteklerini göstermiştir.

Kuzeyboru olarak Victoria Gölü projesinde Yüksek Yoğunluklu Polietilen Borularımız (HDPE) ile yer almanın mutluluğunu yaşarken ülkemizin adını Afrika’nın En Büyük projesinde duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.