sadsad x
asdasd

Caucas 2014 Fuarındaydık

Geniş katılımlı kafkasya fuarına firmamızda katılım sağlamıştır. Gürcistan Tiflis'te gerçekleşen fuara Kuzeyboru şirket çalışanları olarak tam bir aile havası ile çok kalabalık bir ekiple katıldık.

Müşterilerimizi yerinde gördük ve 2014 yılı satış hedeflerini görüşmek üzere Tiflis'te toplantılar düzenledik. Keyifli bir fuar çalışması yaptık katılımcıları ve ailemizi kutluyoruz. Kuzeyboru olarak 19. Uluslarası CAUCASUS 2014 fuarında tüm Gürcü müşterilerilerimiz ile yüzyüze görüştük ve ürünlerimizi tanıttık. Büyük ilgi gördük müşterilerimize yeni firmalarda ekleyerek yeni anlaşmaların da sözünü aldık. Gürcistan'da projelerine imza atılmış, ancak gerçekleşecek olan belediye seçimlerini bekleyen Gürcistan altyapı mühendisleri, seçim sonrası için Kuzeyboru'dan randevularını aldılar.

Ayrıca fuar sırasında Türk İş Adamlarından desteğini esirgemeyen Türk Ticaret Ateşeliği ve Ticaret Müsteşarları da ürünlerimize ilgi göstererek Kuzeyboru ile aynı karelerde yer aldı. Standımızı ziyaret eden Gürcü-Azeri-Rus ve Türk müşterilerimize ve Gürcistan büyükelçimiz, Ticaret Ateşemize çok çok teşekkür ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.