sadsad x
asdasd

Derbilere Aksaray İmzası

İstanbul’da yapımına 17 Ocak 2013 tarihinde başlanan Beşiktaş’ın yeni stadyumu Vodafone Arena’nın, alt yapı çalışmalarına Kuzeyboru, Aksaray’dan borularını göndererek yeni bir projeye daha imzasını attı.

Türkiye’nin çevreci ve akıllı stadyumu olma özelliği taşıyan ve ilk defa Hibrit çiminin kullanıldığı Vodafone Arena çalışmalarında, Kuzeyboru, alt yapısına verdiği destek ile taraftarın sabırsızlıkla beklediği açılış için önemli bir aşama kaydetmiş oldu. Aksaray’da yatırımlarına devam eden, Kiev ‘de ki Alt yapı projesinde , İstanbul’da 3. Köprü inşaatında , Timsah Arena , Türk Telekom Arena ve Avrupa’nın en büyük havalimanı projesi gibi prestijli alt yapı çalışmalarında Aksaray’dan borularını yola çıkararak Türkiye’de adından her zaman söz ettiren Kuzeyboru İstanbul’da ki avrupana’nın en büyük havalimanı projesinin ardından Beşiktaş’ın yeni stadyumunun alt yapısı için çalışmalarını sürdürmekte. Türk sporuna olan desteği ve ülke ekonomisine büyük katkısını her zaman devam ettiren Kuzeyboru ailesi olarak 41.903 kişilik Vodafone Arena’nın alt yapı çalışmalarında Aksaray’dan borularını Arena’ya göndermenin ve KUZEYBORU ailesi olarak bu proje de yer almanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Sorumluluğunu aldığımız her görevimizi başarıyla gerçekleştirip , örnek firma vizyonu ile Türk sporuna katkımız devam ederken KUZEYBORU olarak Başarı hanemize katmış olduğumuz bu çalışmanın sevincini yaşıyacak çalışmalarıma tüm hızıyla devam edeceğimizi bildiririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.