sadsad x
asdasdGenel Özellikler


Deniz deşarj boruları Polietilen hammaddesinden üretilen bir üründür. Dredging Boruları iki ucu flanş ve flanş adaptörü ile kaynatılarak yapılır. Q160 mm çaptan Q600 çapa kadar üretim yapmaktayız. Polietilenin kimyasal dayanıma göstermiş olduğu yüksek direnci sayesinde deniz tuzundan etkilenmeden min. 50 yıl görevini görmektedir. Arıtma tesisleri öncelikle atık suları suyun içerisindeki tutulabilen ve çökertilebilen katı atıkların temizlenmesi olarak bilinen ön arıtma işleminden geçmektedir. Daha sonra bakteriler ile biyolojik arıtmadan geçmektedir. Eğer ki bakteriler üretilip biyolojik arıtma tesislerinde temizleme işlemi yapılır ise elde edilen su içme suyu olarak tekrar kullanılabilmektedir. İçme suyu kaynakları olan yerleşim yerleri için çok iyi bir yatırım
olacaktır.
Tüm teknik detayları ve projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

kuzeyboru-hdpe-boru
kuzeyboru-hdpe-boru


Kullanım Alanları

Tesislerin en büyük kaynağı doğanın kendisidir. Ön arıtma işleminden geçen kanalizasyon suları denizlere verildiğinde sahillerde çok kötü bir kokuya neden olmaktadır. Su temizlenememektedir. Bunun nedeni ise atık su konsantrasyonunun yüksek olması ve bakterilerin ihtiyacı olan oksijenin olmamasıdır. bu nedenle atıksuyun konsantrasyonunu düşürmek (seyreltmek) için suyu deniz akıntısına ulaştırmak gerekir. Böylece konsantrasyonu yüksek olan atık su seyreltilmiş olacak ve bakterilerin ihtiyacı olan oksijeni barındırmayacaktır. Bütün bu işlemlerin yapılabilmesi için deniz deşarj borularına ihtiyaç vardır. Biz, Dredging Borularını, HDPE boruları üreterek kapsamlı teknik çalışmalar sonrasında, uzman ekibimiz ile birlikte kaynak yaparak proje sahiplerine ulaştırıyoruz.
Deniz Deşarj Boru Özellikleri


Deniz Deşarjlı Borular istenen boru boyu uzunluklarında üretilebilirken, genellikle konteyner uzunluklarına uyumlu olarak 11.8 boylarında veya tır ile gerçekleşecek sevkiyatlarda 12 mt / 13,5 mt boylarında, alın kaynaklı, ekstrüder kaynaklı ve elektrofüzyon kaynaklı birleştirme yöntemlerine uygun farklı formlarda üretilir. İki ucu flanş ve flanş adaptörleri ile birleştirilirler. Kaynak işlemlerinde ek parçaya ihtiyaç yoktur. Ek parça kullanılacak yerlerde havalandırma bacaları kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.