sadsad x
asdasd

Dünyanın En Büyük Havalimanı'na Kuzeyboru İmzası

Türkiye’nin en büyük yatırımlarından birisi İstanbul’a yapılmakta olan 3. Havalimanı’nın alt yapısına KUZEYBORU ailesi imzasını attı.

Cengiz-Kolin-Limak-Kalyon-Mapa Ortak Girişim Grubunun dünyanın en büyük greenfield ‘sıfırdan yapılan’ havalimanı olacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’nı Karadeniz'in Avrupa yakasındaki Yeniköy ile Akpınar köyleri arasındaki alana yıllık 150 milyon yolcu kapasiteli birbirinden bağımsız altı pistli olacak şekilde yapacaklardır. Projenin tamamının 2018 yılında bitmesi ile yıllık 94 milyon yolcuya hizmet veren Atlanta Uluslararası Havalimanı'nı geçerek dünyanın en büyük yolcu kapasiteli havalimanı olması beklenen projede 24.000.- metre HDPE drenaj borumuz kullanılacaktır. Böylesine bir projede KUZEYBORU ailesi olarak yer almaktan gurur ve mutluluk duyarız.

Sorumluluk aldığı bütün alanlarda görevinin bilincinde olan KUZEYBORU ailesi, topluma öncü ve örnek bir firma vizyonuna göre hareket ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Kuzeyboru ailesi olarak başarı hanemize böyle bir projede yer almamızı eklemenin sevincini yaşadığımızı ve çalışmalarımıza aynı kararlılık ve özveri ile devam edeceğimizi bildiririz. Saygılarımızla.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.