Kuzeyboru'dan Haberler
 • 2020 HEDEF TOPLANTISI KİEV'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 07
  Şubat
  2020

  2020 HEDEF TOPLANTISI KİEV'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  Kuzeyboru, yılın ilk kampını 28 Ocak – 02 Şubat tarihlerinde Ukrayna’da gerçekleştirdi. Hotel Khreschatyk Kiev’de düzenlenen toplantıda başarılarla geçen 2019 yılının değerlendirmesi yapılırken, 2020 yılının da hedefleri belirlendi.

 • Gambia En Büyük Ürün Depolama Tesisi İçin Kuzeyboru’yu Tercih Etti 14
  Eylül
  2019

  Gambia En Büyük Ürün Depolama Tesisi İçin Kuzeyboru’yu Tercih Etti

  Kuzeyboru olarak Yurt içi ve yurt dışı projeleri ile 2019 yılının en çok tercih edilen markası olmaya devam ediyoruz.Devamı için tıklayınız....

 • Geleceğin Sultanları Çalışmalara Başladı 25
  Haziran
  2019

  Geleceğin Sultanları Çalışmalara Başladı

  Geleceğin sultanlarını yetişmek üzere başlattığımız Voleybol Okulu projesi kapsamında 8-14 yaş grubunda öğrenciler ile çalışmalarımıza başladık.Devamı için tıklayın...

 • Açılışı Yapılan Dünyanın En Büyük Tema Parkında Bizimde İmzamız Var 28
  Mart
  2019

  Açılışı Yapılan Dünyanın En Büyük Tema Parkında Bizimde İmzamız Var

  Altyapısında imzamız olan dünyanın en büyük tema parkı Anka Park (Wonderland Eurasia) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açıldı. Devamı için tıklayın....

 • Kuzeyin Sultanları 1.Ligde 21
  Mart
  2019

  Kuzeyin Sultanları 1.Ligde

  TVF Bayanlar Voleybol 2. Ligi Final Müsabakasında daha önce 1.Ligi garantileyen Merinos ile karşılaşan Kuzeyin Sultanları sahadan 3-2 mağlup ayrılmasına rağmen 1 puan alarak 1. Lige çıkmış oldu.Devamı İçin Tıklayın...

 • Sultanların Final Hazırlıkları Tam Gaz Devam Ediyor 16
  Mart
  2019

  Sultanların Final Hazırlıkları Tam Gaz Devam Ediyor

  Türkiye Bayanlar Voleybol ligi 1. Lige terfi Yarı final müsabakalarını set vermeden lider olarak tamamlayan Kuzeyin Sultanları final müsabakalarına ara vermeden başladı.... Devamı İçin Tıklayın

 • FİNALLERDEYİZ 16
  Mart
  2019

  FİNALLERDEYİZ

  Türkiye 1. Lige Terfi Yarı Final ilk maçında Bahçelievler ile karşı karşıya gelen Kuzeyin Sultanları, Adana’ya gelen 1000 civarı taraftarını da yanına alarak rakibini 3-0 yendi ve grup müsabakalarına iyi bir başlangıç yaptı. Adana Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya Sultanlar sahaya, Dilek Bataray, Elif Kavrar, Ayça Tokat, Gizem Tuğrul, Gözde Keskin, Hazal Şener ile çıktı...Devamı İçin Tıklayın

 • Kuzeyboru 2019 Hedef Toplantısını Antalya Kaya Palazzo Golf Resort’de Gerçekleştirdi 14
  Ocak
  2019

  Kuzeyboru 2019 Hedef Toplantısını Antalya Kaya Palazzo Golf Resort’de Gerçekleştirdi

  Kuzeyboru, başarılarla geçen 2018 yılının değerlendirmesi ve 2019 yılının hedeflerinin belirlenmesi amacıyla düzenlediği yeni yılın ilk kampını 7-13 Ocak tarihlerinde Antalya‘da gerçekleştirdi. Yapılan hedef toplantısında Kuzeyboru Yönetim Kurulu adına açılış konuşmasını yapan...Devamı İçin Tıklayın

 • Kuzeyin Sultanları Yeni Sezona Hazır 02
  Ekim
  2018

  Kuzeyin Sultanları Yeni Sezona Hazır

  Türkiye Bayan Voleybol 2018-2019 Sezonu Profesyonel 2. Liginde mücadele edecek olan Kuzeyboru yeni sezon hazırlıkları hafta sonuna kadar tamamlayacak.. Devamı için tıklayınız.

 • Kerkük Çelik Takviyeli Koruge Boru’yu Tercih Etti 08
  Ağustos
  2018

  Kerkük Çelik Takviyeli Koruge Boru’yu Tercih Etti

  Yurtdışındaki projelerine büyük bir hızla devam eden Kuzeyboru Irak’ın başkenti Bağdat merkez ofisi olmak üzere Dubai, Amman, İstanbul gibi birçok metropol şehirlerde büyük projelere imza atmış olan mühendislik şirketi AL-HAN CORPORATION Kerkük’ te inşaatına başlamış olduğu 2300 konutluk Italian City villa projesinde de aranan marka oldu.

 • Kuzeylab Deney Laboratuvarı Akredite Oldu 25
  Temmuz
  2018

  Kuzeylab Deney Laboratuvarı Akredite Oldu

  Kuzeylab deney laboratuvarı deneyimli ve üst düzey eğitimli personellerimizle hızla gelişen modern teknolojinin bilimsel ve teknolojik değişimlerine... Devamı için tıklayınız.

 • NİJERYA DEVLET SU İŞLERİ HEYETİ AKSARAY’DA 26
  Şubat
  2018

  NİJERYA DEVLET SU İŞLERİ HEYETİ AKSARAY’DA

  Nijerya’nın eski başkentlerinden ve en büyük şehri olan Lagos şehrinin en görkemli projesi için Nijerya Lagos Devlet Su İşleri Müdürü ve beraberindeki heyeti Aksaray’da ağırladık. Devamı için tıklayınız.

 • Kuzeyboru 2018 Hedef Toplantısı Kıbrıs'da Gerçekleştirildi 21
  Şubat
  2018

  Kuzeyboru 2018 Hedef Toplantısı Kıbrıs'da Gerçekleştirildi

  Kuzeyboru 2018 Hedef toplantımızı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gerçekleştirdik. Devamı için tıklayınız.

 • Kuzeyboru Dubai'de 21
  Şubat
  2018

  Kuzeyboru Dubai'de

  Kuzeyboru Dubai’de 75.000 m2 alana konumlandırılmış ve 50 milyon çiçek barındıran devasa alanda Kuzeyboru imzası olan borularımız yerini aldı. Devamı için tıklayınız.

 • DSİ Tedarikçisi KUZEYBORU 21
  Şubat
  2018

  DSİ Tedarikçisi KUZEYBORU

  Kuzeyboru yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarına hızla devam ederken DSİ Ekipman Üreticileri Uygunluk Denetimini başarı ile tamamlayarak belgesini aldı. Devamı için tıklayınız.

 • Onaylı Kişi Statüsü Kuzeyboru’nun 21
  Şubat
  2018

  Onaylı Kişi Statüsü Kuzeyboru’nun

  Kuzeyboru 85 ülkeye yaptığı ihracatlar ile Türkiye ekonomisine katkısına son hızla devam ederken prestijli projelerde göstermiş olduğu başarı ile bu performansını aldığı “Onaylanmış Kişi Belgesi” ile de taçlandırdı. Devamı için tıklayınız.

 • Kuzeyboru Gençlik Projesi Başlıyor 21
  Şubat
  2018

  Kuzeyboru Gençlik Projesi Başlıyor

  Geleceğe yatırımlarını her sene artırarak devam eden Kuzeyboru bu yıl 17/25 Mayıs tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilecek olan “Kuzeyboru Gençlik Projesi” kapsamında üniversiteli gençlerle bir araya gelecek. Devamı için tıklayınız.

 • Kuzeyboru İtalya'da 21
  Şubat
  2018

  Kuzeyboru İtalya'da

  Kuzeyboru yurt dışındaki faaliyetlerine İtalya’da açtığı ofis ile devam ediyor. Kuzeyboru İtalya’da müşterilerine daha yakın olmak ve yüksek kalitesi ve performansı ile öne çıkan Kuzeyboru altyapı ve üstyapı plastik boru ve ek parçaları konusunda dünyanın hak ettiği hizmeti vermek için sürdürdüğü çalışmalarını Milano’da ki kısmını tamamladı. Devamı için tıklayınız.

 • Kuzeyboru' dan Eğitime Destek 21
  Şubat
  2018

  Kuzeyboru' dan Eğitime Destek

  2016-2017 Eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasıyla sömestr tatiline giren Geleceğimizin Teminatı Çocuklarımız için Kuzeyboru eğitime desteğini sürdürüyor. Devamı için tıklayınız.

 • Afrika'nın En Büyüğüne Kuzeyboru İmzası 21
  Şubat
  2018

  Afrika'nın En Büyüğüne Kuzeyboru İmzası

  Doğu Afrika platosunda bulunan ve Afrika Kıtasının En Büyük, dünyanın ise Superior gölünden sonra ikinci en büyük gölü Victoria Gölü için Kampala hükümeti (Ministry of Water (MWE)) Devlet Su İşleri Bakanlığı olarak adımlarını Kuzeyboru ile birlikte atmaya karar verdi. Devamı için tıklayınız.

 • Kuzeyboru Ukrayna Kiev'de 21
  Şubat
  2018

  Kuzeyboru Ukrayna Kiev'de

  Kuzeyboru yurtdışında müşterilerine daha yakın olmak ve yüksek kalitesi ve performansı ile öne çıkan Kuzeyboru altyapı ve üstyapı plastik boru ve ek parçaları konusunda dünyanın hak ettiği hizmeti vermek için sürdürdüğü çalışmalarına Ukrayna’da açtığı yeni ofisi ile devam ediyor. Devamı için tıklayınız.

 • Derbilere Aksaray İmzası 21
  Şubat
  2018

  Derbilere Aksaray İmzası

  İstanbul’da yapımına 17 Ocak 2013 tarihinde başlanan Beşiktaş’ın yeni stadyumu Vodafone Arena’nın, alt yapı çalışmalarına Kuzeyboru, Aksaray’dan borularını göndererek yeni bir projeye daha imzasını attı. Devamı için tıklayınız.

 • ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikamızı Aldık 21
  Şubat
  2018

  ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikamızı Aldık

  Kalitesi ve sunduğu ürün gamı ile sektörünün lider firması olan Kuzeyboru ailesi olarak bu kaliteye sahip olurken çalışanlara verdiğimiz değer ve onların katkılarının da her zaman bilincinde olduk. Bu farkındalığımızı da Kuzeyboru ailesi olarak ISO 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ seltifikası ile taçlandırdık. Devamı için tıklayınız.

 • Dünyanın En Büyük Havalimanı'na Kuzeyboru İmzası 21
  Şubat
  2018

  Dünyanın En Büyük Havalimanı'na Kuzeyboru İmzası

  Türkiye’nin en büyük yatırımlarından birisi İstanbul’a yapılmakta olan 3. Havalimanı’nın alt yapısına KUZEYBORU ailesi imzasını attı. Devamı için tıklayınız.

 • Büyük Zaferin 93. Yıldönümü Kutlu Olsun 21
  Şubat
  2018

  Büyük Zaferin 93. Yıldönümü Kutlu Olsun

  Yüce Türk milletinin ve ordumuzun onurlu direnişi ve vazgeçilmez Vatan sevgisini tüm dünyaya gösterdiği tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyoruz. Devamı için tıklayınız.

 • Romanya Alt Yapısı Kuzeyboru'dan 21
  Şubat
  2018

  Romanya Alt Yapısı Kuzeyboru'dan

  2015 Avrupa Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Gürcistan’ın tüm alt yapı çalışmalarını başarı ile gerçekleştirerek ülkemizin gurur kaynağı olan, yaptığı her çalışma ile bugün örnek firma olarak gösterilen firmamız ülkemizin dış ticaret hedefleri doğrultusunda çalışmalarına büyük bir özveri ile devam etmektedir. Devamı için tıklayınız.

 • Gürcistan 2015 Avrupa Olimpiyatları Alt Yapısı Kuzeyboru'dan 21
  Şubat
  2018

  Gürcistan 2015 Avrupa Olimpiyatları Alt Yapısı Kuzeyboru'dan

  2015 Avrupa olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak olan Gürcistan spor yatırımları ile çok hızlı bir şekilde olimpiyatlara hazırlanırken KUZEYBORU olarak bizde büyük bir organizasyonun tüm alt yapısının ürünlerini ve mühendislik uygulamalarını sağlamak üzere durmaksızın çalışıyoruz. Devamı için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.