sadsad x
asdasd

Kuzeyboru Gençlik Projesi Başlıyor

Geleceğe yatırımlarını her sene artırarak devam eden Kuzeyboru bu yıl 17/25 Mayıs tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilecek olan “Kuzeyboru Gençlik Projesi” kapsamında üniversiteli gençlerle bir araya gelecek.

Geleceğe yatırımlarını her sene artırarak devam eden Kuzeyboru bu yıl 17/25 Mayıs tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilecek olan “Kuzeyboru Gençlik Projesi” kapsamında üniversiteli gençlerle bir araya gelecek. Ülkemizin her alanda ileriye dönük güçlü ve emin adımlarla ilerlemesi için gençliğimize değer katmanın onlara ışık olmanın bilincinde olan Kuzeyboru bu yıl da etkinliklerine devam ediyor. 17/25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliklerde Kuzeyboru ODTÜ , Aksaray Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde düzenlenecek etkinliklerde öğrenciler kendileri için organize edilen programda gönüllerinde eğlenme imkanı bulacaklar. Kuzeyboru Ankara ODTÜ’de yapılacak etkinliklerde öğrencilerimiz ile birlikte farklı organik ürünler kullanarak oluşturulan çimentodan dayanıklılığı yüksek beton oluşturmak için birlikte çalışacağız. Aksaray Üniversitesi’nde yapılacak etkinlik kapsamında ; Makarna Köprü Yarışması ile başlayacak programda öğrenciler kendilerine daha önceden verilen Spagetti makarna ile en sağlam köprü seçilmek için uğraş verecekler. Yapılan köprülerin üzerine ağırlık konularak test yapılacak olan köprüler estetik anlamda da değerlendirmeye alınacak. ASÜ İÇİN ÇAL grubunun vereceği konser ile devam edecek etkinlikte ödüller ve ikramlar da gençleri beklerken Kuzeyboru ailesi olarak öğrencilerle birlikte olmanın keyfini yaşayacak. Kuzeyboru Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’de de yine Makarna Köprü Yarışması ile renk bulacak. Çeşitli aktiviteler , ikramlar ve ödüllerle dolu bir gün geçirecek olan gençlerimiz kıyasıya yarışıyor olacak. Gün boyu devam edecek olan etkinliklerde Kuzeyboru olarak gençliğimizin yanında olup onlarla güzel bir gün geçireceğiz.

Kuzeyboru Gençlik Projesi Kapsamında ; 17 MAYIS 2017 - ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 18 MAYIS 2017 - ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ 25 MAYIS 2017 - AKSARAY ÜNİVERSİTESİ Tarihlerindeki etkinliklere sizlerde davetlisiniz. Kuzeyboru Ailesi olarak gençliğimize değer veriyor , geleceğimiz için üretiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.