sadsad x
asdasd

Kuzeyboru Ukrayna Kiev'de

Kuzeyboru yurtdışında müşterilerine daha yakın olmak ve yüksek kalitesi ve performansı ile öne çıkan Kuzeyboru altyapı ve üstyapı plastik boru ve ek parçaları konusunda dünyanın hak ettiği hizmeti vermek için sürdürdüğü çalışmalarına Ukrayna’da açtığı yeni ofisi ile devam ediyor.

Kuzeyboru Ukrayna Kiev’de Horizon Park’da başladığı çalışmalar ile artık ilke edindiği müşteri memnuniyetini müşterilerine daha yakın olarak gerçekleştirecek. Dünyanın altyapısında söz sahibi olan Kuzeyboru yüksek kalitesi ile ön plana çıkan Polietilen Boru , Koruge Boru Drenaj Boruları ve diğer altyapı ürünlerinde Ukrayna ve çevresindeki müşterilerine hizmet vermeninde büyük heyecanını yaşamaktadır.

Kuzeyboru Ukrayna’da Kiev’de ve altyapısında imzası olduğu dünyanın 71 ülkesinde dünyada söz sahibi olmak için çıktığı bu yolda müşterileri ile birlikte olmanın onlara yakın olmanın mutluluğunu keyfini yaşarken çalışmalarımıza aynı şekilde devam edeceğimizin bilgisini de vermek isteriz. Kuzeyboru’nun dünyaya hakim olacağı bu çalışmalarımızı da web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

UKRAINE Address:

Horizon Park, 4 Mykoly Hrinchenko Street P.O Box 03680
Kiev City | UKRAINE
Tel: + 38 044 390 5949
Fax: + 38 044 390 5900
E-mail : export@kuzeyboru.com.tr , info@kuzeyboru.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.