sadsad x
asdasd

Kuzeyin Sultanları Yeni Sezona Hazır

Türkiye Bayan Voleybol 2018-2019 Sezonu Profesyonel 2. Liginde mücadele edecek olan Kuzeyboru yeni sezon hazırlıkları hafta sonuna kadar tamamlayacak.
Sezon öncesi yaptığı transferler ile bütün dikkatleri üzerine çeken ve kadrosunu Dilek Bataray , Naz Zengin , Ayça Tokat , Gözde Keskin gibi yıldız isimler ile dolduran Kuzeyboru Spor yeni sezona iddialı hazırlanıyor. Aksaray Atatürk Kapalı Spor Salonunda yaptığı teknik ve taktik çalışmalar ile çalışmalarına devam eden Kuzeyboru Spor haftanın yedi gününü dolu dolu geçirerek sezona çok iyi hazırlandı.
Kısa zamanda büyük işler yaptıklarını belirten Baş Antrenör Tuncay Öcal,
“ Yeni sezonu büyük bir heyecanla bekliyoruz. Kadromuzu güçlendirdik ve çalışmalarımız aralıksız bir şekilde keyifle devam ediyor. Bu yıl Kuzeyboru Spor olarak sezona damga vurmak ve büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Hedefimiz takım olarak sezonu ilk sırada tamamlayıp , final etaplarında gücümüzü ortaya koyarak hak ettiğimiz yere yükseleceğiz. “ dedi.
Yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulunan İdari Menajer Cemalettin KAŞ “ Teknik kadromuza ve oyuncularımıza olan inancımız yüksek , hedefimiz her zaman zirveye oynayan , başarıları ile Aksaray’a gurur yaşatan ve tabi ki Türkiye’de de isminden söz ettiren bir Kuzeyboru oluşturmak. Gözlemlerimiz ve sporcularımızdaki istek ve arzu ile inanıyoruz ki Kuzeyboru Spor sezona damgasını vuracak. “ diyerek sözlerini noktaladı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.