sadsad x
asdasd

NİJERYA DEVLET SU İŞLERİ HEYETİ AKSARAY’DA

Nijerya’nın eski başkentlerinden ve en büyük şehri olan Lagos şehrinin en görkemli projesi için Nijerya Lagos Devlet Su İşleri Müdürü ve beraberindeki heyeti Aksaray’da ağırladık.

Yaptığı yatırımlar ve ülkesinin ihracatında her zaman adından söz ettiren ve bugün dünyanın 66 ülkesine hizmet veren ailemiz , Batı Afrika’nın en gelişmiş ve en büyük kentlerinden olan Nijerya’nın Lagos şehrinin alt yapı çalışmaları için Nijerya’lı misafirlerimizi ağırladık. Fabrikamızda bir dize teknik işlemleri yerinde ve uygulamalı olarak inceleyen Nijerya Lagos Devlet Su İşleri Müdürü ve beraberindeki heyet yapılan çalışmalar ve gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirterek bizlere teşekkür ettiklerini belirttiler. Fabrika ziyaretinin ardından ülkemizin turizm elçisi sorumluluğunu üstlenen firmamız misafirlerini Aksaray’ın turistik yerlerinden Ulu Cami ve Eğri Minare gezisinin ardından Ihlara vadisi ve vadi içinde yer alan kiliseleri gezdirerek onlara unutamayacakları bir gün yaşatmış olduk.

Kuzeyboru ailesi olarak bu büyük projede yer almanın haklı gururunu yaşarken ülkemizin tanıtımına destek olmanın , ihracatta sektörünün öncü firması olmanın sevincini yaşamaktayız. Başarının sırrının “aile” olmaktan geçtiğinin farkında olan firmamız çalışmalarına bu düşünce ve kararlılıkla devam edecektir.

Saygılarımızla.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.