sadsad x
asdasd

Onaylı Kişi Statüsü Kuzeyboru’nun

Kuzeyboru 85 ülkeye yaptığı ihracatlar ile Türkiye ekonomisine katkısına son hızla devam ederken prestijli projelerde göstermiş olduğu başarı ile bu performansını aldığı “Onaylanmış Kişi Belgesi” ile de taçlandırdı.

Kuzeyboru 85 ülkeye yaptığı ihracatlar ile Türkiye ekonomisine katkısına son hızla devam ederken prestijli projelerde göstermiş olduğu başarı ile bu performansını aldığı “Onaylanmış Kişi Belgesi” ile de taçlandırdı. Dış ticaretteki başarısı ile “Dünyanın Aradığı Marka” marka olan Kuzeyboru , dış ticaret müsteşarlığı tarafından “Onaylanmış Kişi Belgesi”ne layık görüldü. Türkiye’de sayılı firmalarda bulunan ve gümrük işlem ve uygulamalarının kolaylaştırılması amacıyla verilen bu belge ile Kuzeyboru artık bu alanda da rakiplerinin bir adım önüne geçmiş oldu. Yurtdışına haftalık çıkış yaptırarak ihracatta önemli rol oynayan Kuzeyboru son olarak Guiness Rekorlar Kitabına giren Dubai Miracle Garden projesinde 72.000 m² alana yaptığı dev yatırım ile projelerine devam ederken bu belge ile de başarısını taçlandırmış oldu.

Kuzeyboru olarak ; ülkemiz ihracatına katkılarımızın son hız devam edeceğini belirtir, belgemizi incelemek için web sitemizin //www.kuzeyboru.com.tr/belge-ve-sertifikalarimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.