sadsad x
asdasd
Kuzeyboru Pe100 Boruları


Kuzeyboru Pe100 Boruları performansı ve yüksek kalitesi ile 20 mm - 800 mm arası ve PN4-PN32 basınç sınıfları arasında istenilen çap basınç ve boyutlarda üretilmektedir. Kuzeyboru Pe100 Boruları projelerinizin vazgeçilmezi 
olacak.
Pe100 Boruları ürün listesine ulaşmak için buraya tıklayabilir ve projenize uygun çözümlerimiz ve Pe100 Boru Fiyat Listesi için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

kuzeyboru-hdpe-boru
Kuzeyboru Pe100 Boruları tüm dünyada 100'e yakın ülkeden tercih edilmektedir.kuzeyboru-hdpe-boru


Pe100 Boru Sizi Yarı Yolda Bırakmaz

Kuzeyboru Pe100 Boruları paslanmayı desteklememesi onu sizin vazgeçilmeziniz haline getirir. Tuzlu suya ve sıhhi kanalizasyon atık suyunda bulunması muhtemel kimyasallara karşı dirençlidir. Korozif asitler, bazlar ve tuzlara, çoğu boru malzemesinden daha iyi direnç sağlar. Bu özellikleri ile Kuzeyboru Pe100 Boruları sizi yarı yolda bırakmaz.


Pe100 Boru Taşıma, Yükleme Kolaylığı

Kuzeyboru Pe100 Boruları sert beton boruya göre daha kolay işlenir, monte edilir ve inşaat işlemi sırasında maliyet tasarrufu sağlar. Yapısal olarak, diğer borular çatlaklara ve kırılmaya eğilimlidir. Kuzeyboru PE100 boru soğuk hava tesisatlarında, darbelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Deniz uygulamalarında uzun boylarda boru kıyıya monte edilebilmekte ve sonra yerine oturtulabilmektedir. Bu ayrıcalıkları ile Kuzeyboru Pe100 Borularımızı hemen deneyin.

kuzeyboru-hdpekuzeyboru-hdpe


Pe100 Boru Kullanım Alanları

Kuzeyboru Pe100 Boruları yüksek performansı ve kalitesi ile prestijli projelerin vazgeçilmezidir.Madencilik, drenaj sistemleri, su şebekeleri, su transferi,gaz toplama hatlarında ve katı atık depolama alanlarında güvenle kullanılan Kuzeyboru Pe100 Boruları sizin de tercihiniz olacaktır. Polietilen Boru Fiyat Listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

PE 100 Boru Ağırlık Et Kalınlığı Hesaplama Formu


Hdpe boru ağırlıkları et kalınlığı ve toleransları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Pe100 boru ağırlık hesaplanmasında içi boş silindir hacim hesabı ile Hdpe boru yoğunluğu çarpılarak Hdpe boru ağırlık tespiti yapılır. Pe 100 boru üretim aşamasında ısıl işlem görmesi sebebi ile genleşme özelliği gösterir bu nedenle Hdpe boru ölçüleri tablosu hazırlanırken tolerans değerlerini de gözönüne almak gerekir.

kuzeyboru-hdpe-boru

Üretim yapılan bölgedeki dış koşullar bile bu tolerans değerlerini etkilemektedir. Hdpe boru ölçüleri yani Hdpe boru et kalınlığı, Hdpe boru çapları , hdpe boru ağırlığı gibi değerler yukarıdaki hesaplanırken sözü edilen tolerans değerleri de baz alınmıştır. Tabloda ayrıca SDR ve Pn basınç değerleri yan yan gösterilmektedir. Tablodaki sarı alanlar standart dışı üretimi ifade etmektedir. Pe100 boru ağırlık hesaplaması için daha ayrıntılı bilgi için Kuzeyboru Kalite Güvence birimi ile irtibata geçebilirsiniz.
kuzeyboru-hdpe-boru-ağrılık-tablosu


HDPE 100 Boru Ağırlık Etkalınlığı ve Tolerans Tablosu

Hdpe Boru, Polietilen daha önceki teknolojik gelişmelerin yoğunluğuna göre sınıflandırılan mukavemete göre sıralanmıştır. Hdpe Pn4-Pn32 ile istenen çap ve boyutta özel üretim HDPE basınçlı boru sisteminin imalatı arasında yapılabilecek basınç sınıfları, özellikle içme suyunun nakli sırasında birçok teste tabi tutulmuştur. Hdpe Boru testlerine göre tüm raporlar olumlu, insan hayatında zararlı bir etkisi yoktur.

Günümüzün en yaygın kullanılan borularından biri ekonomik, kullanımı kolay, verimli performans, kolay bağlantı yöntemi olan Hdpe boru sistemleri oldukça faydalı ve istenilen çap ve boyutta özet üretim olarak KUZEYBORU tarafından üretilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.