sadsad x
asdasd
Kuzeyboru atık su boruları çok katlı konutlarda, okullarda, otellerde, endüstriyel ve sportif vb. Yapılarda kullanılmaktadır. Ayrıca ekolojik ve ekonomik olması ayrıca fiziksel yapısını 70 C sıcaklığa kadar koruması ile uzun süreli kullanımlar için, yapı temeli ve yapı içi atık sularının sızıntı yapmadan güvenli bir şekilde pvc atık su borular vasıtası ile tahliye edilmesini sağlamaktadır.

Kuzeyboru PVC atık su boru ve ek parçaları TS 275-1 EN 1329-1 kalite standardına göre üretilmektedir. Pvc atık su boruları pürüzsüz iç ve dış yüzeyi sayesinde tortu ve birikinti oluşumuna ve mikroorganizma üretimine izin vermez, kesinlikle koku yapmazlar.

Kuzeyboru Pvc atık su boru ve ek parçaları sert Pvc hammaddesinden üretilmekte olup, plastik boru sektöründe DIN 4102 standartlarında ve ulusal yönetmeliğinde B1 olarak tanımlanmaktadır. Yani zor alev alıcı yapı malzemesi sınıfındadır. Bu nedenle Pvc Atık su boru ve ek parçaları olası yangınlarda alev almaz ve yangının katlar arası geçişine engel olurlar.  Kuzeyboru Pvc atık su Boru ve ek parçaları bu özelliğinden dolayı yapı sektöründe oldukça tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Kuzeyboru Pvc atık su ek parçaları contası ve tam uyumlu conta yuvası sayesinde asla sızdırma yapmazlar. Kolayca takılıp, çıkarılabileceği gibi, kesme, bükme, yapıştırma vs. gibi zahmetli işçilikler gerektirmez. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.