sadsad x
asdasd

Romanya Alt Yapısı Kuzeyboru'dan

2015 Avrupa Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Gürcistan’ın tüm alt yapı çalışmalarını başarı ile gerçekleştirerek ülkemizin gurur kaynağı olan, yaptığı her çalışma ile bugün örnek firma olarak gösterilen firmamız ülkemizin dış ticaret hedefleri doğrultusunda çalışmalarına büyük bir özveri ile devam etmektedir.

Satış ağını her geçen gün ilerleten ve bugün dünyanın 61 ülkesinin alt yapısında imzası olan KUZEYBORU çalışmalarına Romanya alt yapı çalışması ile devam etmektedir. Romanya’da yapılacak olan alt yapı çalışması için tüm hazırlıklarını tamamlayan KUZEYBORU üretim aşaması biten ürünlerin sevkiyatı için harekete geçip durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir. Romanya’nın değişen alt yapı sistemlerinde de KUZEYBORU ailesi olarak Brăila’nın köylerinden başlayayıp ilk sevkiyatını tamamlayarak borularının adını köylere de yazdırmayı başardı. Diğer sevkiyatlar Haziran ayı içerisinde tamamlanması planlandı.

Bu arada KUZEYBORU teknik ekipleri kaynak ekipmanları ile köy sahasında yerini aldı. 25 günlük bir çalışma ile projeden üretime, sevkiyattan saha çalışmaları ve kaynak işlemlerine büyük bir program ile müşterilerine en iyi çözümlerle destek olduk. 7 kişilik bir ekiple fabrikamıza Teşekkür ziyaretine gelen Romen müşterilerimize Ihlara Vadisi’ni gezdirerek içinde yer alan gizli kiliseleri ve tarihi anlamlarını göstererek onlara duygulu anlar yaşatmaya devam ettik.

KUZEYBORU ailesi olarak ülkemizin ticaretteki payına katkıda bulunurken müşterilerimizle beraber aynı zamanda Turizm elçisi olmaya da her zaman ki gibi devam ettik. Aynı kararlılık ve özveri ile KUZEYBORU olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir. Saygılarımızla.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.