sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri

 • Kuzeyboru Alın Kaynak Makinesi


  Kuzeyboru alın kaynak makinesi hafif olması ile kullanımı kolay ve uluslararası standartlara uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Kuzeyboru kaynak makineleri ile projelerinize uygun çözümler üretmektedir.  Son Teknoloji ile Sizin Yanınızdayız

  KUZEYBORU Kaynak makinelerimiz son teknoloji ürün tasarımı olup boru uygulamalarında kullanıcı dostudur. Kuzeyboru sertifikalı ve yılların verdiği imalat ve proje çözümleri ile tecrübe kazanmış personelleri ile siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır.


  Hdpe Boru Birleştirme Yöntemleri

  Kuzeyboru Polietilen boru veya ek parçalar birbirlerine eritilerek veya mekanik ek parçalar ile bağlanırlar. Polietilen dışında diğer malzemelerden yapılan borulara dıştan sıkmalı ek parçalar, flanşlar veya amaca uygun yapılmış diğer geçiş adaptörleri ile bağlanabilirler. Bağlantı ek parçaları kullanılacak yerlere göre kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde  kaynak için 2 metod kullanılmaktadır.

  Birleştirme Yöntemleri
  • Elektrofüzyon (EF) kaynağı
  • Alın Kaynağı

  alın-kaynak-kuzeyboru

  Alın Kaynağı Nedir ? Nasıl Yapılır ?

  Alın kaynak , hdpe boru ve ek parçalarının birleştirilmesinde günümüzde kullanılan en yaygın kaynak yöntemidir. Alın kaynağı birleştirme yöntemi, bir alın kaynak makinesi kullanılarak kaynatılacak olan boruların uçlarının traşlanıp her iki ucun belirli bir ısı altında baskı ile birbirlerine doğru itilmesi suretiyle oluşan birleştirme yöntemidir. Alın kaynağı yöntemi kullanılarak 1200 mm çapa kadar olan borular kaynatılabilir. Alın kaynağı  DVS 2207 standardına uygun olarak yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.