GİZLİLİK VE GÜVENLİK

KUZEYBORU bir Kuzeyboru Anonim Şirketi markasıdır ve patent hakları T.C. Marka Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Kuzeyboru Anonim Şirketi bundan sonra KUZEYBORU olarak anılacaktır.

Bu internet sitesi (www.kuzeyboru.com.tr) KUZEYBORU‘ya aittir ve bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği KUZEYBORU için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere KUZEYBORU tarafından hazırlanmıştır.

Kuzeyboru websitesinde tüm web sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Kuzeyboru tarafından sizin bilginiz dahilinde alınan bu bilgiler KUZEYBORU tarafından büyük bir titizlikle 100 yıl boyunca korunmaktadır. Bu nedenle, verdiğiniz kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan asla 3. kişiler ile paylaşılmaz. Sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini belirtmek isteriz.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

www.kuzeyboru.com.tr web sitemizde KUZEYBORU tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Web sayfamızdan ayrılıp bağlantı verilen web sitelerini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından KUZEYBORU olarak sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

KUZEYBORU, bu internet sitesinde (www.kuzeyboru.com.tr) yer alan bütün ürün ve hizmetleri,sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.