sadsad x
asdasd

Kuzeyboru Fikri Nasıl Doğdu

Kuzeyboru şirket ortaklarının 1999 yılında plastik sektörü içinde iken tanışmaları sonrası, sigaranın henüz yasaklanmadığı dönemlerde bir sigara odasında ortaya atılmış bir fikir olarak doğdu. Araştırma fizibilite sonrası şirket isminde karar kılınarak şirket kuruluma hazır hale getirildi.
kuzeyboru-tarihcesikuzeyboru-tarihcesi

Hdpe Boru Üretim Tesisinin Kurulması

O yıllarda PE100 olarak bilinen HDPE (Polietilen) Boru üretimi için artık şirket kurulmuş ve bu üretimin gerçekleşmesi için bir tesis inşa edilmeye başlanmıştır. Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde tahsis edilen 1260 m² alanda "Dünya'nın Arayacağı Marka"nın temelleri atılmıştı. 

İlk İhracaat

Plastik boru ve ek parça üretimi yapmak ve tüm dünyada söz sahibi olmak için çıkılan yolda Kuzeyboru için artık plastik sektörüne hükmetme zamanı gelmişti. Türkiye'de satışlarına başlayan Kuzeyboru İlk ihracatını da 2001 yılında gerçekleştirmiştir.
kuzeyboru-hdpe-2001kuzeyboru-2002

Kalite Artıyor , Kuzeyboru Tercih Ediliyor

Kuzeyboru Hdpe Boruları, yağmurlama boruları, kablo muhafaza boruları ve plastik boru ek parçaları ile tercih edilen firma olmaya başlamış, yüksek kalitesi ve uygun fiyatı piyasanın dikkatini çekmiştir. Türkiye'de ve yurtdışında sevkiyatları büyük bir hızla devam etmektedir.

Ürün Yelpazesi Gelişiyor

Kuzeyboru Pe100 boru, koruge boru, kablo muhafaza borusu, pvc boru, pprc boru ve bunların ek parçaları ile geniş bir ürün ağı oluşturmuş ve bir sigara odasında karar verilen projede artık Türkiye'de söz sahibi olunmuştur.
2003-kuzeyborukuzeyboru-altyapı

Gelişen Teknoloji , Üstün Altyapı

KUZEYBORU satış faaliyetlerine devam ederken modernleşen dünyada artık müşterilerine daha yakın olma gereği doğmuştur. Ve çağın en modern sitesi kurulmuş www.kuzeyboru.com.tr ile artık engel olunamaz yükseliş devam etmiştir.

İhracat Lideri Kuzeyboru

Kuzeyboru Polietilen boru ve ek parçaları üretiminde çıkılan yolda yıl 2007'yi gösterdiğinde 200. ihracaatını gerçekleştirip yerel ve ulusal basında geniş yer buldu. 54 ülkede 200 ihracat ile gerçek bir başarı öyküsü yazılmış oldu.
hdpe-boru-2007
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.