sadsad x
asdasd

Bulgaristan 3. Havaalanı Altyapısındayız

Bulgaristan'ın en büyük projelerinden olan Bezmer 3. Havaalanı Projesi için tüm anlaşmalar tamamlandı ve sevklerimiz başladı.

Osmanlıdan miras tarihi havalimanının alt yapısı Osmanlı torunlarına emanet. Genişletme ve modernleştirme faaliyetleri kapsamında havalimanı alt yapısında kullanılacak tüm plastik boru ve ek parçaları firmamız tarafından sağlacanaktır. Bulgaristan'ın en büyük projelerinden olan - Bezmer 3. Havaalanı Projesi için tüm anlaşmalar tamamlandı ve boru sevkiyatlarımız başladı. Proje için KUZEYBORU ürünleri ve hizmetleri tercih edildi. Sevkiyatlarımız tüm hızıyla devam ederken, teknik ekibimiz ise projede "boru döşenmesi ve boru kaynak yapımı" konularında eğitici olarak görev aldı. Bulgaristan'nın Yambol şehrindeki Bezmer havaalanı aynı zamanda bir tarihide içinde bulunduruyor. 2.Dünya savaşında Alman Lider Hitler'in en güneydeki lojistik üssü olan bu havaalanı aynı zamanda 2. Dünya savaşında Türkiye'ye en yakın lojistik üssüde olmuştur.

Balkan savaşları sırasında Osmanlı Hakimiyetindeki bu havaalanı bugün yine bir Osmanlı Torunları tarafında inşa edilecektir. Bu sebeplede gururluyuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.