sadsad x
asdasd

Kuzeyboru 2015 Hedef Toplantısı Capadocia Hilton Otelde Gerçekleştirildi

Kuzeyboru 2015 yılı Hedeflerinin değerlendirildiği toplantı Kapadokya Hilton Otelde yapıldı. Açılış konuşmasını Pazarlama Müdürü Habib ÖZBEK’ in yaptığı ve üretim, yatırım, satış, kalite hedeflerinin değerlendirildi.

Toplantıda Hdpe boru grubunda 500 mm çapa kadar üretim yapılan yatırımlarını tamamlayan Kuzeyboru ‘nun 2015 yılı ilk 6 aylık dönemde Koruge boru hatları konusunda yeni kapasiteler oluşturması hedeflendi. Yeni üretim hatları ile 2015 yılına giren Kuzeyboru Personel Sayısının %30 kadar arttırma kararı alarak Aksaray Ekonomisine bir katkı daha yapmayı kararlaştırdı. Üretim sistemi olarak Yalın Üretim Felsefesi’ne geçiş kararı alındı ve Bu konuda Fabrika ve Planlama Müdürü Yunus ÖTEN ve Üretim Müdürü Ali ÖZYON detaylı sunum yaparak Yalın üretim hakkında bildi verdi. İhracat hedefleri başlığında ise 2015 yılı içinde gerçekleştirilen 21 farklı ülke sayısı 34 ülkeye çıkarma kararı alarak Aksaray’dan en çok farklı ülkeye ihracat yapan firma klasmanında zirvede olmak hedeflenmiştir. Bu konuda Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasından ihracat istatistiklerini farklı dallarda açıklaması isteği İhracat departmanı tarafından toplantıda gündem maddesi olarak belirlenmiştir. Toplantıda söz olan Genel Müdür Bülent KARAMAN Kuzeyboru’nun 2015 yılında adından daha çok söz ettiren bir firma olacağını tamamen Öz kaynakları çalışan şirketimizin dünya ekonomik hareketlerinden etkilenmediğini tüm Kobi’ler içinde yabancı kaynak kullanımını düşürmeleri halinde başarılı olacaklarının altını çizdi. Ayrıca İhracat hedeflerini sürekli yükseltmek gerektiğini bunun milli bir mesele olduğunu söyledi.

Toplantı sonrasında gala yemeğinde ise tüm çalışanlar tek tek temennilerini bildirmiş ve kapanış konuşması Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa TOPGAÇ tarafından yapılmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.