sadsad x
asdasd

Kuzeyboru' dan Eğitime Destek

2016-2017 Eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasıyla sömestr tatiline giren Geleceğimizin Teminatı Çocuklarımız için Kuzeyboru eğitime desteğini sürdürüyor.

Kuzeyboru Sosyal Sorumluluk adına göstermiş olduğu duyarlılığı ve geleceğe yatırım yapmanın farkındalığı ile bu sene de çocuklarımızı yalnız bırakmıyor. Geleceğe hizmet etmenin büyümenin önündeki en büyük gereklilik olduğunun bilince olan ve her sene yüzlerce öğrenci ile buluşan Kuzeyboru geleneğini bu senede devam ettiriyor. "Çocuklarımız Okusun Diye" sloganı ve yeni bir sosyal sorumluluk projesi ile öğrencilerin sömestr tatilini aktif değerlendirmesi için birbirinden değerli kitapları hediye eden Kuzeyboru çocuklarımıza kitap sevgisini aşılamak ve sorgulayan , düşünen , gelişen bir nesil yetişmesi için çabalıyor.

Kuzeyboru "Çocuklarımız Okusun Diye" sloganıyla düzenleyeceği kampanya kapsamında bu yıl başarı belgesi ile birlikte Kuzeyboru tarafından belirlenen kırtasiyelere giden ilk 250 başarılı öğrencimize birbirinden eğlenceli , eğitici muhteşem kitaplarla daha güzel bir tatil geçirmelerini diliyoruz. Düşünen , okuyan , gelişen bireylerin geleceğimizin en büyük teminatı olduğunun bilincinde olan Kuzeyboru Ailesi ; Öğrencilerimize şimdiden güzel bir tatil geçirmelerini diler , yeni dönemde büyük başarılara imza atmalarını temenni ederiz. Saygılarımızla

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.