sadsad x
asdasd

Kuzeyboru Dubai'de


Kuzeyboru Dubai’de 75.000 m2 alana konumlandırılmış ve 50 milyon çiçek barındıran devasa alanda Kuzeyboru imzası olan borularımız yerini aldı.


“Dünya’nın aradığı marka” sloganıyla hareket ederek saygın projelerin altına imzasını atan Kuzeyboru yurtdışı çalışmalarına Dubai’de Guiness Rekorlar kitabına giren Dubai Miracle Garden projesi ile devam etti. Çöle kurulu bir şehir olan Dubai’de gerçekleştirilen ve doğanın da nefes almasını sağlayacak olan proje 72.000 m2 alanda proje gerçekleştirildi.


Kuzeyboru Dubai’de yıllardır üretimi yapılan ve kanalizasyon, içme suyu, drenaj projeleri gibi çeşitli alanlarda kullanılan boruların, bugün Dubai’de şehrin içerisinden çiçeklerle ve kelebeklerle dolu bir yürüyüş alanı oluşturmak sureti ile tüm 75.000 m2 alana konumlandırılmış ve 50 milyon çiçek barındıran bu devasa yerde Kuzeyboru imzası olan borular yer aldı. Guiness Rekorlar kitabına, inşa ettiği bu devasa çiçek bahçesi ile giren Dubai Miracle Garden aynı zamanda canlı kelebek bahçesine sahip.


Her zaman yüksek kalitesi ile dünyanın aradığı marka konumunda olan ve yüksek prestijli projelere sunduğu Hdpe Boru – Koruge Boru – Kablo Muhafaza boruları ve ürün gamındaki diğer boru ve ek parçaları ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kuzeyboru böylesi görkemli bir projede yer almanın mutluluğunu yaşadı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.