sadsad x
asdasd

1200 MM SN 4 ÇELİK TAKVİYELİ KORUGE BORU

Ürün Kodu : 01.02.2.120004
Çelik takviyeli spiral Koruge borularımız 800-2600 mm arasında üretilmekte ve tamamen kendi tasarımımız olan kaburga yapısı ile ekonomik ve yüksek kaliteli bir ürün olarak sizlere sunulmaktadır. Çeliğin yüksek dayanımı yay şekli vermek suretiyle elastik hale getirdiğimiz bu ürümüz Yüksek Yoğunluklu Polietilen ile kaplanarak oksidasyon sorunu önlenmiş ve her türlü dış baskıyı homojen şekilde dağıtması sağlanmıştır. Uygulama kolaylığı başta olmak üzere daha az kazı gerektirmesi istenen SN değerinde üretilebilmesi ve yer altında 100 yıl ömrü ile vazgeçilmez bir üründür.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  Kuzeyboru Yüksek Teknoloji ile Üretiyor


  Kuzeyboru Çelik Takviyeli Koruge Boruları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile Kuzeyboru Spiral Sarımlı Hdpe Koruge borularımızı yüksek teknoloji ve projelerinize uygun çözümler için üretiyoruz.

  Hemen Deneyin.

  kuzeyboru-koruge-boru


  Çelik Takviyeli Koruge Borularımız Dünya'nın Heryerinde

  KUZEYBORU Çelik Takviyeli Koruge Boruları imalatı taşınabilir olarak yapılabilmektedir. Büyük proje ve uygulamalar için nakliye avantajı sağlamak adına, proje yerinde üretim yapmaktayız. Uygun fiyatından yararlanmak ve projelerinizi sağlama almak için Kuzeyboru Çelik Takviyeli Koruge Borularını tercih edin.   Bir Borudan Daha Fazlasını Ürettik

  Kuzeyboru Çelik Takviyeli HDPE Koruge borularımız 200mm den 2600 mm anma çapına kadar ve SN4  SN8  SN10  SN12,5  SN16 Halka Rijitliği değerleri ile üretilmektedir.Fırsatı kaçırmayın.  Yüksek Dayanım , Pürüzsüz Dış Yüzey

  Kuzeyboru metal takviyeli koruge borular iç yüzeyi pürüzsüz dış yüzeyi kaburgalı olarak üretilmekte olup dış mukavemete dayanıklılığı ile çelik takviyeli koruge borular projelerinize değer katacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.