Koruge Boru

Kuzeyboru Koruge boruları TS EN 13476-1 ve DIN 16961-16566 uluslararası standartlarına göre 100mm ile 1000 mm anma çapları arasında muflu ya da manşonlu 800- 2400 çapları arasında çelik takviyeli olarak üretilmektedir.
koruge-boru

KORUGE Boru

Kuzeyboru Koruge boruları TS EN 13476-3  uluslararası standartlarına göre 100 mm ile 1000 mm anma çapları arasında muflu ya da manşonlu 800- 2400 çapları arasında çelik takviyeli olarak üretilmektedir. Kuzeyboru Koruge boruları özel kalıpları ve yüksek kalitesi ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak.

Koruge Boru Fiyat Listesine ulaşmak ve projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koruge Boru'nun Genel Özellikleri

Kuzeyboru Koruge Boruları, kaburga dayanımının yüksek olmasından dolayı yüksek mukavemetli, polietilenden dolayı korozyon direnci olan, tam sızdırmazlık özelliği, 50 yıllık ömrü, aşınmaya dayanıklı organik bileşimli, pürüzsüz iç yüzeyi, kolay taşınabilen , ekonomik ve kısa sürede döşenen borulardır.

Daha ekonomik , daha güçlü ve güvenilir yapısı ile Kuzeyboru koruge boru, projelerinize uygun çözümler üretir. Kuzeyboru Koruge borularındaki avantajlarından yararlanmak ve Koruge Boru 2024 fiyat listesi için bizimle iletişime geçiniz.

Koruge Boru'nun Genel Özellikleri

Kuzeyboru Koruge Boruları, kaburga dayanımının yüksek olmasından dolayı yüksek mukavemetli, polietilenden dolayı korozyon direnci olan, tam sızdırmazlık özelliği, 50 yıllık ömrü, aşınmaya dayanıklı organik bileşimli, pürüzsüz iç yüzeyi, kolay taşınabilen , ekonomik ve kısa sürede döşenen borulardır. Daha ekonomik , daha güçlü ve güvenilir yapısı ile Kuzeyboru koruge boru, projelerinize uygun çözümler üretir. Kuzeyboru Koruge borularındaki avantajlarından yararlanmak ve Koruge Boru 2023 fiyat listesi için bizimle iletişime geçiniz.

Koruge Boru Avantajları

Kuzeyboru koruge borular esneklikleri sayesinde darbe, trafik yükü, deprem sarsıntısı, toprak kayması gibi durumlardan etkilenerek kırılıp devre dışı kalmaz. Zemin çakıllı olsa bile aşırı yükte o bölgeden içeri doğru esneyerek kırılmayı önler.Kuzeyboru koruge boruların kurulumunda iki tane conta kullanıldığı için sızıntı yapmaz.

Aşınma dayanımı yüksek olduğundan delinerek yer altı sularını ve toprağın kirlenmesine izin vermez. Polietilen ve Polipropilen olması ile korozyona yüksek dayanım gösterir.Sızdırmazlığı,dayanıklığı, esnek yapısı projelerinize uygun çaplar ile Kuzeyboru koruge borularını tercih edin.

Koruge Boru’da Bir İlk “Tam Sızdırmazlık”

Kuzeyboru Koruge Boruları, tüm üstün performansının yanında dünyada sadece bizim tarafımızdan geliştirilen bir teknoloji ile Tam Sızdırmazlık (FS System) özelliğine sahiptir. Uzun ömürlü kullanımı ve güçlü yapısına eklenen Tam Sızdırmazlık (FS System) özelliği ile Koruge Boru’ya değer kattık. Uzun yıllar güvenle kullanmanız için geliştirilen Kuzeyboru Koruge Boru Tam Sızdırmazlık(FS System) özelliği ile borunuzun yer altında güvenle kalmasını sağlayabilirsiniz.

Koruge Boruların Farkı

Kuzeyboru Koruge Boruları Polietilen ve Polipropilen olması ile korozyona yüksek dayanım gösterir. Dış etkilere karşı garantili ömrü en az 50 yıl olup 100 yıl kullanılabilir.Plastikler hidrolik pürüzsüz olduğundan akışkana az direnç gösterir ve akışkan daha fazla doluluk oranı ile akar. Bu ise projede bir alt çap grubunu seçilmesi ile proje maliyetlerini aşağı çeker.Fırsatı kaçırmayın.

Kuzeyboru koruge boruları plastikler hidrolik pürüzsüz olduğundan akışkana az direnç gösterir ve akışkan daha fazla doluluk oranı ile akar. Bu ise projede bir alt çap grubunu seçilmesi ile proje maliyetlerini aşağı çeker.Koruge borular diğer borulara göre çok daha hafiftirler, kolay taşınabilir ve montaj yaparken büyük iş makinelerinin kullanımına ihtiyaç yoktur.

Koruge Boru Birleştirme Yöntemleri

Kuzeyboru koruge boruları fiyatı ve yüksek kalitesi ile projelerinizde güvenle kullanırken birleştirme yöntemleri ile de kolaylıklar sağlamaktadır.Kuzeyboru Korige Boruları birleştirmede iki metod kullanılmaktadır.

Bunlar;
• Muflu Contalı
• Manşon Contalı

Bu yöntemler kullanılarak borular birleştirilebilir.

koruge 1

Kuzeyboru Koruge Boru Ekleme Parçaları

Kuzeyboru koruge boruları bir birleri ile kendinden muflu bir şekilde birleştirildiği gibi ayrıca Korige manşon yoluyla da birleştirilmektedir. Bununla birlikte tüm plastik boru şebekelerinde olduğu gibi borunun köşeli dönüşlerinde Korige Dirsek, boru çapındaki değişiklerde Koruge Redüksiyon, hat akışı yönünde kullanmak üzere Koruge Y parçası köşeli cazibe kayıpsız dönüşler için Koruge C parçası, Hattı sonlandırmak için Koruge Körtapa, Koruge Te gibi parçalarıda üretmekteyiz. Tüm Korige Ek parçalarımız standartları dahilinde üretilmektedir.
Koruge ekleme parçaları ürün listesine ulaşmak için buraya tıklayabilir ve projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

koruge 1

Koruge C Parçası

koruge 2

Koruge Manşon

koruge 3

Koruge Rediksiyon Te

koruge 4

Koruge Eşit Te

koruge 6

Koruge Conta

koruge 7

Koruge Ek Parça 45" & 90" Dirsek

Koruge Körtapa

Koruge Redüksüyon

Koruge Boru Fiyat Listesi Burada

Kuzeyboru Korige boru yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru üretimini yaptığı koruge boruda uygun çapları , düşük maliyeti , taşıma kolaylığı ve üretimin başından sonuna kadar geçen süredeki ekip çalışması ile size en uygun ürünü sunuyor. Kuzeyboru koruge boru avantajlarından yaralanmak ve koruge boru 2024 fiyat listesi ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.

Teknolojik Altyapı

Kuzeyboru Koruge Boru üretiminin başından sonuna kadar üstün teknolojik altyapısı ile üretimini gerçekleştirir.

Üstün Performans

Kuzeyboru Korige Boruları dayanıklılığı ve kanıtlanmış 100 yıllık ömrü ile projlerinizde güvenle kullanın.

%100 Orjinal Hammadde

Kuzeyboru müşterilerine en iyi hizmeti sunarken üretimini %100 orjinal hammade ile sağlar.

Kuzeyboru Akredite Deney Laboratuvarı

Kuzeyboru akredite deney laboratuvarı, gizlilik ve tarafsızlık ilkesine dayanarak deneyimli mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sonsuz Üretim Tekniği

Kuzeyboru Koruge Boru üretiminde projelerinize uygun çözümler sunar ve üretimin her anında yanında olur.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat

Kuzeyboru Koruge Boruları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak. Hemen iletişime geçin.