sadsad x
asdasd

180 MM PN 6 PE 80 BORU

Ürün Kodu : 01.01.02.018006
Kuzeyboru Hdpe Doğalgaz borularımız dünyanın bir çok yerinde 10 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır.Kuzeyboru Pe 80 Doğalgaz boruları yüksek teknoloji ürünü ve son derece kaliteye önem veren ekibimiz tarafından üretilmektedir. Müşteri talebi doğrultusunda siyah üzerine sarı çizgili olarakda üretilebilmektedir.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  Kuzeyboru Doğadan Gelen Enerjiyi Taşıyor


  Kuzeyboru Pe 80 Doğalgaz boruları yüksek teknoloji ürünü ve son derece kaliteye önem veren ekibimiz tarafından üretilmektedir. Pe 80 Doğalgaz borularımız Hdpe 80 Hammadde ile üretilmektedir.

  kuzeyboru-hdpe-boru


  Özenle Test Ediyoruz

  KUZEYBORU Pe80 Doğalgaz borularımız kalite laboratuvarlarımızda sürekli test edilmekte ve üretim esnasında ultrasonik et kalınlığı kontrol cihazlarımızla test edilmektedir.  Taşıma, Yükleme Kolaylığı

  Kuzeyboru Hdpe Boruları sert beton boruya göre daha kolay işlenir, monte edilir ve inşaat işlemi sırasında maliyet tasarrufu sağlar. Yapısal olarak, diğer borular çatlaklara ve kırılmaya eğilimlidir. Bu ayrıcakları ile Kuzeyboru Hdpe borularımızı hemen deneyin.  Bir Asırlık Kullanım Ömrü Güvenle Üretiyoruz.

  Kuzeyboru Doğalgaz Boruları ülkemizde de bir çok projede kullanılmış olan borularımız dan bugüne kadar tek bir şikayet bile almamamız ne derece güvenilir ürün ürettiğimizin de kanıtıdır.  Deneyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.