sadsad x
asdasd

20 - 1200 mm EF KAYNAK MAKİNESİ

Ürün Kodu : 4.02
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  Kuzeyboru Elektrofüzyon (Ef) Kaynak Makinesi


  Kuzeyboru Plastik Boru kaynak makineleri her türlü arazi koşulunda ve en zor şartlarda en kolay kullanımı sağlamak üzere dizayn edilmiştir.  Ef Kaynak Nerede Yapılır ?

  KUZEYBORU Kuzeyboru ef kaynak makinesi ile yapılan elektrofizyon kaynak metodu dar alanlarda alın kaynak metodunun kullanılmadığı ve tamir bölgelerinde çoğunlukla kullanılmaktadır.  Ef Kaynak Hizmetlerimiz Nelerdir ? 

  Kuzeyboru Hdpe borularda Elektro Füzyon Kaynak Hizmetlerimiz: 20 mm 1200 mm kadar PE100 ürünler için Hdpe Ef Dirsek, Hdpe Ef Manşon, Hdpe Ef Te, Hdpe Ef Rediksiyon, Hdpe Ef Servis Te, Hdpe Ef Semer ve Hdpe boruları en kaliteli bir şekilde kaynak yapmaktayız.  kuzeyboru-ef-kaynak

  Elektrofüzyon Kaynağı Nasıl Yapılır ?

  Elektrofüzyon kaynak yönteminin prensibi, Elektrofüzyon Kaynak Makinesi ile birbirine birleştirilecek olan parçalardan soketli olanın içinde yer alan bakır tellere elektrik vererek ısıtmak suretiyle her iki parçanın dış kısmından belli bir kısmını eriterek birbirine füzyon yapmaktır. Pe100 borularda Elektrofüzyon kaynak metodu ile 20 mm ‘den 1200 mm çapa kadar olan borular kaynatılabilir. Elektrofüzyon kaynak metodu DVS 2207 standardına uygun olarak yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.