sadsad x
asdasd

200MM KORUGE KABLO MUHAFAZA BORUSU

Ürün Kodu : 01.04.01.0200
Yüksek performansı ve kalitesi ile Kuzeyboru kablo muhafaza boruları TS EN 50086 kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Siz müşterilerimizin projelerine uygun kangal ve boy olarak üretimi yapılmakta ve isteğe uygun çözümler üretilmektedir.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri

 • Kuzeyboru Kablo Muhafaza Boruları ile Teknoloji Hayat Buluyor


  Kuzeyboru Kablo Muhafaza Boruları fiber optik kılıf borusu olarak ürettiğimiz Hdpe boruları tekli ve çoklu olarak üretilmektedir. Türkiye'de ve dünyada birçok projede güvenle kullanılan telekom borularımız ayrıca Koruge kılıf boruları olarak üretilmektedir. Sizde deneyin.

   

  kuzeyboru-kablo-muhafaza-borusu


  Sizin İçin Kablo Muhafaza Borusunu Biz Üretiyoruz

  KUZEYBORU Kablo Muhafaza boruları hızla gelişen teknoloji ile birlikte alt yapıda da yoğunluğa ve yüksek performansa ihtiyaç duyulmasıyla öne çıkmış ve yüksek kalitesi, uygun fiyatıyla projelerde kullanımı en çok tercih edilen borularımızdan biri olmuştur.   Bir Borudan Daha Fazlasını Ürettik

  Kuzeyboru Koruge Kablo Muhafaza boruları hızla gelişen bu haberleşme ve data transferi için kullanılan alt yapı sistemlerinin tamamlayıcı borusudur. Fırsatı kaçırmayın.  Çoook Avantajlı

  Kuzeyboru kablo muhafaza boruları ekonomiktir. Yüksek basınç mukavemetine sahiptir. Sızdırmazlık özelliğine sahiptir.  HDPE kablo muhafaza boruları fiyatı, yüksek kalitesi ile sizin için en uygun çözümdür. Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen Kuzeyboru kablo muhafaza boruları toprak altı uygulamalarına ve çevre şartlarına karşı dayanıklı ve esnektir. Daha fazlasını duymak için 444 65 38 iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.