sadsad x
asdasd

355 MM PN 6 PVC BASINÇLI İÇME SUYU BORUSU

Ürün Kodu : 01.03.2.1.035506
Pvc İçme Suyu Borularımız 20mm - 400 mm çap aralığında ve 6-8-10-16 Bar basınçlarda üretilmektedir. PVC İçme Suyu Borusu maliyet olarak Hdpe borulara göre daha üstündür. Döşeme kolaylığı ve uygulama maliyetleri daha düşüktür. Kuzeyboru olarak PVC basınçlı içme boru gurubunda en iyi fiyat en iyi kalite sloganı ile üretim yapmakta dünyanın bir çok ülkesine sevkıyat yapmaktayız.Üretilen tüm borular tek tek kalite testinden geçmekte ve kalite kontrol uygulaması sürekli yapılmaktadır.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  PVC Basınçlı İçme Suyu Boruları Kuzeyboru'dan


  Kuzeyboru PVC basınçlı temiz su boruları TS 274 EN 1452 kalite standardına uygun, %100 PVC hammaddesinden üretilmektedir. Tercihiniz Kuzeyboru olsun.

  kuzeyboru-pvc-boru


  Projelerine Özel Üretim , Yüksek Kalite

  Pvc İçme Suyu Borularımız 20mm - 400 mm çap aralığında ve 6-8-10-16 Bar basınçlarda üretilmektedir. Tüm teknik detayları ve projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.  Avantajları İle Sizin de Tercihiniz Olacak

  PVC boru, taşıdığı suya tat veya koku vermez. Metal borular gibi suyla tepkimeye girmez. PVC nin pürüzsüz iç duvar yüzeyi, biyofilm oluşmamasını sağlayarak su kirliliğini önler.PVC basınçlı su boruları, yer altı dış korozyona ve iç boru korozyonuna dayanıklıdır.PVC basınçlı su boruları dayanıklılıktan ödün vermez.PVC boru, evsel ve endüstriyel atık suda bulunan hemen hemen tüm kimyasallara dayanıklıdır.  Pvc Boru Birleştirme Yöntemleri

  Kuzeyboru PVC Basınçlı İçme Suyu avantajları , kullanım kolaylığı , projelerine uygun fiyatları ile ön plana çıkarken birleştirme yöntemleri ile de sizlere kolaylık sağlayacak.Günümüzde 3 metod kullanılmaktadır.

  Dişli Bağlantı ile Birleştirme
  Contalı Birleştirme
  Flanşlı Birleştirme

  kuzeyboru-ef-kaynak

  Dişli Bağlantı Nasıl Yapılır ?

  Bu yöntem, uyumlu olan iki dişin (erkek ve dişi) vidalama yöntemiyle birleştirilmesidir. Bu işlemde iki parça arasına dolgu malzemesi konulması gerekmektedir. Dikkat edilecek nokta dolgu malzemesinin miktarıdır.

  Contalı Birleştirme Nedir ? Nasıl Yapılır ?

  Contalı birleştirme sızdırmazlığı sağlar. Ek parçanın içindeki conta yuvasına conta yerleştirilir. Contayı yerleştirdikten sonra paranın kaygan olması için ucuna sıvı sabun sürülür. İki parça muf yatağına kadar itilerek birleştirilir. Parçanın içindeki contanın kaymamasına dikkat ediniz.

  Flanşlı Birleştirme Nedir ? Nasıl Yapılır ?

  PVC boru flanşlı birleştirmede, bağlantı aracı olarak kole kullanılır. Kole yüzeyinin karşısındaki yüzeyle arasına conta sızdırmazlık elemanı olarak kullanılır. Kole yüzeyi ile karşı yüzey pürüzsüz ve birbirine tam paralel olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.