sadsad x
asdasd

800MM SN8 HDPE KORUGE GEOTEKSTİL DRENAJ BORUSU

Ürün Kodu : 01.08.3.080008
Kuzeyboru Geo Tekstil Sargılı Drenaj Boruları Yüksek kalitesi ile ön plana çıkan drenaj borularına giydirilen Geo Tekstil malzemesi ile drenaj boruları;yüz de yüz plastik elyaftan iğneleme yöntemiyle birleştirilmiş örgüsüz ve ısıl işlemle ideal bir filtre haline getirilmiş bir malzemedir. Kuzeyboru Geo Tekstil Sargılı Drenaj Boruları hakkında cevabını bulamadığınız sorularınız için info@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Tıklayın!
Sosyal Medyada Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • kuzeyboru-hdpe-boru


  Kuzeyboru Geo Tekstil Sargılı Drenaj Boruları


  Kuzeyboru Geo Tekstil Sargılı Drenaj Boruları; drenaj borularına giydirilen Geo Tekstil malzemesi ile Kuzeyboru tarafından size özel üretilmektedir. 

  kuzeyboru-hdpe-boru


  SİZE ÖZEL ÜRETİYORUZ

  KUZEYBORU Drenaj borularına geotekstil sarılması ile beraber dışardan gelebilecek darbelerden,değişen iklim şartlarından, kullanım sırasında oluşacak tıkanmalardan korunmuş olur. Yüksek teknoloji ile üretilen Geotekstil borularımızı deneyiniz.  Geniş Kullanım Alanı

  Kuzeyboru Geo Tekstil Sargılı Drenaj Boruları tarım arazileri üzerinde bulanan ve zararlı suların bu arazi üzerinden uzaklaştırılmasında , temelinde su bulunan binaların ve inşaatların korunmasında, inşaat zemininde oluşan taban sularının dışarıya tahliyesinde ve daha birçok ayrıcakları ile Kuzeyboru Geo Tekstil Sargılı Drenaj Borularımızı hemen deneyin.  Yarım Asırlık Kullanım Ömrü İle Sizin İçin Üretiyoruz

  Toprak altında ömrü 50 yıldır. Nakliyesi ve döşemesi pratikdir. Ağır kimyasallara dayanıklıdır. Uygulaması kolaydır. Ağır olmadığı için taşınması, döşenmesi ve stoklanması çok kolay ve basittir. Sizde Deneyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.