Sık Sorulan Sorular
 • Sipariş vermemiz için gerekli minimum miktar nedir?

  Firmamız müşteri isteklerine cevap vermek için gerekli her koşula uygun çalışmaktadır. Sipariş bilgisi ile birlikte stok kontrolü yapılmaktadır.İstenilen ürünlerin stoklarımızda olmadığı hallerde üretim planları gözden geçirilmekte termin süresi bildirimi yapılmaktadır. Siparişleriniz için herhangi bir alt sınır yoktur.

 • İstediğim ürünlerin stok durumunu nasıl öğrenebilirim?

  Tüm ürünlerimiz nerede ise özel ürünler durumundadır. Fakat özellikle en çok sevk ettiğimiz ürünleri stoklama ya çalışmaktayız. Pe100 ürünleri için 63-75-90-110-160 mm borular, Pvc ürünleri için 160-200-225 mm borular, Korige ürünlerimiz için 200-300-400 mm ürünler stoklarımızda sürekli mevcuttur.

 • Bana en yakın Kuzeyboru bayisine nasıl ulaşırım?

  Firmamıza e-mail, telefon yada faks yolu ile ulaştığınızda size en yakın bayimizi size yönlendirebileceğimiz gibi doğrudan siparişi alarak ürünlerimizi bayimiz aracılığıyla size yönlendirebiliriz. satis@kuzeyboru.com.tr

 • Nakliye dahil hizmetiniz varmıdır?

  Siparişlerinizi nakliye dahilde fiyatlayabiliriz.

 • Zor teslim noktaları için nakliye hizmetiniz varmıdır?

  Müşterilerimizin teslim adreslerini sipariş aşamasında bildirmesi durumunda zorluk derecesi ne olursa olsun lojistik birimimizce ürünler istenilen yerde teslim edilecektir.
 • İade koşulları nelerdir ?

  Ürünlerimiz özel bir yapıda olduğu için kalite ve sevkiyat sırasında oluşabilecek arızalar hariciden iade edilememektedir.
 • Firmanızın çalışma saatleri nedir ?

  Firmamız Hafta içi 09:00 - 17:30 aralığında Hafta sonlarında ise 09:00 - 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kuzeyboru olarak dini ve resmi tatillerde çalışma yapmamaktayız.

 • Bayilik şartlarınız nelerdir ?

  Kuzeyboru bayisi olmak için öncelikle pazarlama birimlerimizle irtibat kurmanız gerekmektedir. Sonrasında firmamız gerekli belge ve bilgileri alarak araştırma yapmakta ve şartlarımızı sunmaktadır.

 • Hangi Boruları İçme suyu naklinde kullanabiliriz ?

  Hdpe borularımız ve basınçlı PVC borularımız ile içme suyu taşıması yapabilirsiniz. Su borularımız Türk Gıda şartlarına göre belgelendirilmiştir. Su borularının kullanım tercihi için satış birimimizle de irtibat kurabilirsiniz.
 • Hdpe ne demektir ?

  High Density Polyethylene İngilizce ifadesinin açılımıdır. Türkçe manası Yüksek Yoğunluklu Polietilen dir. Polietilen bir petrokimya ürünüdür ve plastik türevi bir kimyasaldır.
 • Pe 100 Boru nedir ?

  Hdpe boru yüksek yoğunluklu polietilen hammaddelerin bir türevi olan pe100 hammaddesi ile üretilen borudur. Bu ürünümüz yüksek basınç sınıflarında daha çok sıvı taşıma kapasitesi ile öne çıkmaktadır.

 • Hdpe Boru ağırlıkları nasıl hesaplanır ?

  Hdpe boru ağırlıkları hesaplanırken kullanılacak hammadde yoğunluk değerleri ile boru çapı ve et kalınlığı baz alınır. Detaylı bilgi için //www.kuzeyboru.com.tr/TR/64/Hesaplama-Metodlari.htm adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Hdpe Boru ekleme parçaları neye göre belirlenir ?

  Hdpe boru sistemleri genelde yüksek basınçlı sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılacak ek parçalar,ürünlerin basınç sınıfı, uygulama alanı şartları , sistemin çalışma presiplerindeki özel durumlara göre belirlenir. Bu şartlara göre Elektro Füzyon, Alın Kaynağı ve Puşfit ek parçaları ile uygulanır.

 • Hdpe Boruların ömrü ne kadardır?

  Hdpe boru ömrü en az 50 yıl olarak öngörülmekle birlikte gerçek ömür bu sürenin çok çok üzerindedir.
 • Pe boruların kimyasallara karşı dayanımı nasıldır?

  Hdpe borular bir çok kimyasal maddeye dayanıklıdır. Kimyasayal dayanım tablosu //www.kuzeyboru.com.tr/TR/63/Laboratuar-Testleri-ve-Kimyasal-Dayanim.htm adresinde bulunmaktadır.
 • Hdpe boru için minimum bükülme yarıçapı nedir?

  Boru SDR Minimum Bükülme yarıçapı
  9 DN x 12
  11 DN x 15
  13.6 DN x 21
  17 / 17.6 DN x 25
  21 DN x 35
  26 DN x 45
  33 DN x 65
  Örnek, 250 mm SDR 11 olan bir boru için bükülme yarıçapı ; (250x 15) mm = 3.75m
 • Hdpe boruların kangal sarım ölçüleri nasıldır?

  Hdpe borularımız standartlar gereği minimum bükülme çapı dikkate alınarak sarılmaktadır. Standart sarım haricinde nakliye şekli parti büyüklüğü ve iç içe geçme alternatifleri ile üretim yapılır. Standart tablomuz //www.kuzeyboru.com.tr/TR/54/Pe100-Borularin-Kangal-Sarim-Tablosu.htm adresinde mencuttur.
 • Hangi borular sarılabilir ?

  Pe borularımız aşağıdaki çaplar için sarılı şekilde teslim edilebilmektedir. 16 mm Pe100 Boru (16-20 Bar ve üzeri) 20 mm Pe100 Boru (16-20 Bar ve üzeri) 32 mm Pe100 Boru (10-16-20 Bar ve üzeri) 40 mm Pe100 Boru (10-16-20 Bar ve üzeri) 50 mm Pe100 Boru (10-16-20 Bar ve üzeri) 63 mm Pe100 Boru (10-16-20 Bar ve üzeri) 75 mm Pe100 Boru (10-16-20 Bar ve üzeri) 90 mm Pe100 Boru (10-16-20 Bar) 110 mm Pe100 Boru (10-16-20 Bar) 125 mm Pe100 Boru (10-16 Bar)
 • Hdpe boru güneş ışığından etkilenir mi ?

  UV katkısı olan Hdpe boruların güneşe dayanımı fazladır. Fakat UV katkısı olmaksızın güneş ışığına maruz kalan borular zarar görürler.
 • Hdpe boru korozyona uğrar mı?

  Hdpe borular korozyona uğramaz toprak altında herhangi bir reaksiyona girerek duvar kalınlığı kaybı yaşamaz.
 • Hdpe Borular yüzer mi?

  Pe borular deniz suyundan daha hafif olması sebebiyle su yüzünde durabilirler. Pe boruların özgül ağırlığı 950 kg/m3 tür. Su ile karşılaştırdığımızda 1000 kg/m3 değerinden daha küçük olması nedeniyle batmazlar. Ayrıca Floating ürünümüz ilede ağır akışkan dolu borularımızı su üzerinde yüzdürebilmekteyiz.
 • MRS nedir ?

  Hammade Sınıfı MRS(mpa) 
  PE 32 3,2
  PE 40 4,0 
  PE 63 6,3 
  PE 80 8,0 
  PE 100 10

 • Hdpe boru nerelerde kullanılır ?

  ◆ İçilebilir Su Dağılımı

  ◆ Basınçlı Su Sistemleri

  ◆ Kanalizasyon Sistemleri

  ◆ Deniz Boru Hatları ve Geçişleri

  ◆ Balık Çiftliği Uygulamaları

  ◆ Katı Madde Nakliye Hatları

  ◆ Kılıflı Jeotermal Isıtma Boru Hatları

  ◆Geri Dönüşümlü ve Geri Kazanılmış

  ◆ Elektrik ve Telekomünikasyon Şebekeleri başta olmak üzere yüksek kalitesi ve geniş kullanım alanları ile ön plana çıkmaktadır.

 • Hdpe boruların avantajları nelerdir ?

  Kuzeyboru Hdpe Boru üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile boru üretiminde ve boru uygulamaları için mükemmel bir tercihtir. 50 yıllık kullanım ömrü Hdpe boru yüksek ısı ile eritilebilen kimyasal ve çatlak ilerleme direnci çok yüksek olan HDPE ( High Density Polyethylene – Yüksek Yoğunluklu Polietilen) hammadde ile üretilmektedir. Hdpe boru ifadesi daha çok günümüzde Pe 100 boru gurubu için kullanılmaktadır.

 • SDR nedir ?

  Standart Boyut Oranı anlamına gelir. Boruların tanımlanmasında kullanılan bir parametre olup, dış çapın et kalınlığına oranıdır.
 • MDPE HDPE Pe 80 ve Pe 100 arasındaki fark nedir?

  Petrokimya gelişimi ile beraber tanımlanmış Polietilenler yoğunluklarına göre LDPE Low Density Polyethylene ( Alçak Yoğunluklu Polietilen),MDPE Medium Density Polyethylene ( Orta Yoğunluk Polietilen), HDPE High Density Polyethylene ( Yüksek Yoğunluklu Polietilen) sınıflandırılmışlardır. Yüksek Yoğunluklu Polietilenler diğerlerin göre daha güçlü bir dayanıma sahiptir. MRS (Minimum Required Strength) değer MDPE için 8 HDPE ürünleri için 10 olarak hesaplanmıştır. Bu HDPE ler için daha düşük et kalınlığı değerinde daha büyük bir dayanımı dolayısı ile daha çok akışkan geçmesini sağlar. MDPE ürünler ise daha büyük et kalınlığı değeri ile dış darbelerle oluşan çatlak ve ve yarılma konusunda avantajlar sağlar.
 • Dış yüzeyi çizik yada yaralı borular kullanılabilirmi?

  Dış yüzeyinde üretim taşıma yada indirme ve bindirme sebebi ile yaralanmalar bulunan pe borular da yara derinliği boru et kalınlığının %10 geçmediği durumlarda kullanılabilir.
 • Pe boruları nasıl birleştirilir?

  Pe borular elektrofüzyon, alın kaynağı ve mekanik (puşfit) ek parçalar kullanılarak birleştirilebilir.
 • Pe borular kaç derecede kaynak yapılabilir ?

  HDPE su borularımız 0-40 C arasında kaynak yapılmalıdır. - derecelerde kaynak yapılması durumunda kaynak çadırı kurulması önerilir.
 • Hdpe Boru Fiyat Listesi nereden alabilirim?

  Hdpe boru fiyat listerimize size en yakın bayimiz aracılığı ile, ulaşamadığınız durumlarda ise web sitemizde bulunan satış formunda talep etmeniz halinde size en kısa sürede ulaştırılacaktır.
 • Boru fiyat listeleri nin iskonto oranları nasıl oluşmaktadır?

  Fiyat Listelerimizdeki iskontolarımız sipariş edilecek parti büyüklüğüne ürün detaylarına ve ödeme koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sipariş edeceğiniz plastik boru ve ek parçalarının iskontolarını satış birimimiz size bildirecektir.
 • PVC ne demektir ?

  PVC polivinil clorur teriminin kısaltmasıdır. Bir çeşit petrokimya ürünü olan PVC plastik türevidir. Ve hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkar. PVC pencere PVC boru PVC kaplama gibi terimlerdende anlaşıldığı üzere çok geniş bir yelpazede kullanılır.
 • PVC boru ne işe yarar?

  Pvc borularımız aşağıdaki alanlarda kullanılmaktadır. * İçme suyu şebekeleri * Zirai sulama şebeleri * Atık su şebekeleri * Kanalizasyon şebekeleri * Sanayi tesisleri * Yangın hatları * Yüzme havuzları * Tahliye kanalları * Kablo Koruma izolasyonu
 • Pvc Boru Ağırlıklarını nereden öğrenebilirim ?

  Pvc boruların ağırlıkları çeşitli standartlara göre değişiklik göstermektedir. Basınçlı temiz su boruları için istenen standartlar belirtildiği takdirde satış birimimiz size bu bilgileri sağlayacaktır.
 • U-PVC Nedir ?

  PVC, “Poli Vinil Klorür” kelimesinin kısaltılmış şeklidir ve PVC boru hammaddesi birçok olumlu özelliklere sahip bir polimer türüdür. PVC hammaddesi, kaya tuzunun elektroliz edilerek ayrışması sonucu ortaya çıkan klor gazı ile petrolün damıtılması sonucu ortaya çıkan etilen gazın reaksiyona girmesiyle elde edilen küçük molekül yapısı olan Vinilklorid oluşur. Vinilkloridlerin birleşerek oluşturduğu büyük moleküle ise polivinilklorid (PVC) denir.

 • PVC Boru Kanser Nedeni midir?

  PVC boru hakkında günümüzde hala yanlış bilgiler verilmektedir. Kanser hastalığını teşvik eden vinilklorid maddesinin, PVC ile çalışanların, üreticilerin veya bu maddeyi işleyenlerin insan sağlığını tehdit ettiği öne sürülmüştür. Hammadde içerisindeki vinilklorid miktarını arttırmak için polimerizasyon işlemi sırasında insan sağlığını tehdit edecek risk bulunur. Fakat bu işlem günümüzde tamamen tam kontrol altında kapalı reaktörler içinde yapılan polimerizasyon teknolojisi sayesinde, polimerizasyon işlemi boyunca hammadde içinde reaksiyona girmemiş bir şekilde duran vinil klorür monomerinin miktarı devamlı olarak izlenebilmekte ve vinil klorür monomerinin hammadde içindeki oranı miktarı milyonda bire düşene kadar polimerizasyon işlemine devam edilmektedir. Dünya Sağlık örgütü tarafından depolama ve gıda ürünlerinin taşınmasında onaylı plastik PVC borular başında geliyor. Tıp alanında kullanılan ameliyat malzemeleri vs gibi ürünlerin saklandığı bütün kap ve tıp malzemeleri PVC'den yapılmaktadır. PVC Boru hammaddesi su ve diğer sıvılarla etkileşime girmez. PVC hammaddesi suya hiçbir partikül bırakmaz. Ayrıca, klor maddesinin mikrop öldürücü olarak su dezenfeksiyonunda kullanıldığı bilinir. Geçmiş yıllarda malzemelerin dayanıklılığını arttırmak için ağır metallerden ve insan sağlığına zararlı maddeleri içeren ürünler dünyada yasaklanmıştır. Baryum, çinko, kalsiyum, kalay malzemeleri stabilizatör olarak kullanılan bu malzemeler yerine kullanılır. KUZEYBORU PLASTİK, insan sağlığına zararlı olmayan malzemelerden kullanmaktadır.

 • PVC Boru Çevre Kirliliği Sebebi midir?

  U-PVC boru hammaddesi, üretimi için başka plastik hammaddelere oranla daha az petrol kullanılması ve daha az enerji gerektirmesi dolayısı ile diğer malzemeler arasında en çevre dostu plastik malzemedir. PVC yi işlemek için diğer plastik malzemelere kıyasla hem çok daha az enerji ve hem de daha az işlem süresi gerekir. Bu da nihai ürünün maliyetinin PVC de çok düşük olmasını sağlar. Üstelik PVC’nin geri dönüşümü de sağlanır. Yani eritilip tekrar tekrar üretim yapılabilir. Hem ekonomik ömrü devam eder hem de çevre temizliği sağlanır. PVC boru atıklarını çöpe atmaya veya yakmaya gerek yoktur. Atıklar eritip tekrar işlenir ve daha alt kalite ürün olarak kullanılır ve böylelikle çevre temizliği sağlanmış olur. Yani atık bir gıda ürünü ambalajı, tekrar eritilip yeniden üretildiğinde, PVC ürünü artık gıda ambalajında değil hijyen gerektirmeyen gıda dışı işlerde kullanılabilir.

 • Korige yada Koruge Boruları nedir?

  Özellikle Altyapı kanalizasyon ve deşarj sistemlerinde kullanılan dış cidarı küresel yada düzlemsel olarak inişli çıkışlı üretilen bir çeşit plastik borudur. Bu borular dış yük taşıma amacıyla üretildiği için en önemli unsuru esnek ve çember rijitliğinin yüksek olmasıdır . Bu sayede deprem gibi yer hareketleri nden etkilenmez.
 • PVC Boru Bozulurmu ? Servis Ömrü Nedir ?

  Her çeşit boru sıcaklık değişiminden az veya çok etkilenir. Isı değişimlerinden en az etkilenen boru beton boru ondan biraz daha fazla etkilenen ise metal borudur. Isı değişimlerinden en fazla ise plastik borular etkilenir. En PVC boruların ömrünü etkileyen iki faktör vardır. Bunlar şunlardır: ISI ve IŞIK. PVC boruların ısıya maruz kalması, hidrojen klorürün bozulmasına neden olur. Bu boru içinden çıkan gaz nedeniyle renk bozulmasına bağlı olarak sarı renk oluşur. Bozulma derecesine göre PVC borunun rengi kızarmış kahverengi veya sarımsı renk görülür. Üreticiler, borunun renk kaybına ve oluşabilecek diğer olumsuz etkilere karşı korunması için lateks esaslı ince bir kat boya önerir. Beyaz veya açık renkli bir boya seçin ve açık havada olacak olan alanları kapatın. Bu, plastik dış tabakasını kalkanlaştıracak ve borularınızın yıllarca kullanımını sağlayacaktır. Aşağıdaki tabloda, 25 yıl PVC boru üzerinde baskıya nasıl direneceği konusunda bize bilgi verilmiştir.

 • Pvc Boru Ağırlıklarını nereden öğrenebilirim ?

  Pvc boruların ağırlıkları çeşitli standartlara göre değişiklik göstermektedir. Basınçlı temiz su boruları için istenen standartlar belirtildiği takdirde satış birimimiz size bu bilgileri sağlayacaktır.
 • Korige Boruların Ağırlıkları nı öğrenebilir miyim?

  Korige Boruların üretim standartı gereği HDPE ve PP hammaddelerden yapılır. Korige üreten firmalar özellikle yük taşıma kapasitesini baz alarak üretim yapmakta olduğunda bu ürünler için KG ağırlık tabloları açıklamazlar. Ayrıca HDPE ürünlerin yoğunluk özellikleride farklı olabilir. Bu nedenler ile ağırlıklar ilan edilmemektedir. Firmamız ise ağırlıklarını isteyen müşterilerine sağlar.
 • Korige Boruların ömrü ne kadardır?

  Korige boruların ömrü minimum 50 yıldır.
 • Korige boru hangi ham maddeden yapılır?

  Koruge borular PE ve PP hammaddeler ile yapılmaktadır.
 • Korige Borulara hangi testler yapılır?

  Çember Rijitliği Dayanım Test
  ISO 9969 standartına göre yapılan bu test sonucunda bulunan SN değeri, teklif edilen SN değerinden küçük olmamalıdır.
  Darbe Testi
  Korige Boru ve ek parçaları TS EN 13476-3 standartına göre test edildiğinde max. %10 kırılma olmalıdır.
  Sızdırmazlık Testi
  Birleştirme bölgelerinde 0,5 bar'da sızdırma  (TS EN 13476-3) olmamalıdır.
  Boyca Değişim Testi 
  Boru numunesinde TS EN 743 standartına göre yapılacak test sonucunda, boyca değişim % 3 'ü geçmemelidir.
  Sıcakta Davranış Testi 
  Boru numuneleri ISO 12091 standartına göre deneye tabi tutulduğunda deformasyon olmamalıdır.

 • Koruge boru fiyat listesine nasıl ulaşabilirim ?

  Yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan Kuzeyboru Korige boruları fiyat listesine ulaşmak ve size özel iskonto oranımızı öğrenmek için 444 65 38 hattımızdan bizlere ulaşabilir yada satis@kuzeyboru.com.tr adresimize mail atabilirsiniz. 

 • Drenaj Borusu Nedir?

  Yer altı su seviyesinin yüksek olduğu yerlerde yada yapay su toplama merkezlerindeki suyu bir araya getirerek istenilen yere nakil eden borulardır. Özellikle Korige borular bu amaçla kullanılmakla beraber arazi şartlarına göre HDPE yada PVC borularda kullanılabilir.
 • Yağmurlama Sulama Boruları kaç bar basınca dayanır ?

  Yağmurlama sulama boruları 6 atm basınca dayanır fakat sistemim tüm elemanları bu basınç altında çalışmayabilir. Örnek olarak kullanılan sprink sayısı yada sprink debisi sprinklerin bu basınç altında çalışmasına zarar verebilir. Bu nedenle yağmurlama sulama sistemleri 2-3 bar seviyelerinde çalıştırılmalıdır.
 • Yağmurlama Sulama Boruları kaç bar basınca dayanır ?

  Yağmurlama sulama boruları 6 atm basınca dayanır fakat sistemim tüm elemanları bu basınç altında çalışmayabilir. Örnek olarak kullanılan sprink sayısı yada sprink debisi sprinklerin bu basınç altında çalışmasına zarar verebilir. Bu nedenle yağmurlama sulama sistemleri 2-3 bar seviyelerinde çalıştırılmalıdır.
 • Boru üreten firmalar hangi belgelere sahip olmalıdır?

  Boru üreticisi firmalar minimum Kalite sistem belgesi ISO9000 ve TSE belgelerine sahip olmalıdır.
 • Boru üreticileri hangi testleri yapmak zorundadır?

  Boru üreticileri ürün gruplarına göre TSE ve EN standartları gereği bazı testleri yapmak zorundadır. Başlıca testler aşağıda listelenmiştir. * Yoğunluk testi * Kopma uzaması testi * İç Basınç Testi * MFI testi * Kül testi * Çember Rijitliği kontrolü * Darbe testi
 • Kuzeyboru ne zaman üretime başlamıştır?

  Kuzeyboru boru fabrikası 2005 yılında boru üretimine başlamıştır.
 • Kuzeyboru özel ölçülerde boru üretimi yaparmı?

  Kuzeyboru olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaç edinmekteyiz. Bu nedenle gelen özel istekleri değerlendirmekte ve uygun gördüğümüz miktar ve ölçüler için özel üretimler yapmaktayız.
 • Hdpe Boru nedir ?

  Kuzeyboru Hdpe boru yüksek ısı ile eritilebilen kimyasal ve çatlak ilerleme direnci çok yüksek olan HDPE ( High Density Polyethylene – Yüksek Yoğunluklu Polietilen) hammadde ile üretilmektedir. Hdpe boru ifadesi daha çok günümüzde Pe 100 boru gurubu için kullanılmaktadır. Detaylı bilgiyi web sitemizden öğrenebilirsiniz.

 • Perfore drenaj boruları nedir ?

  Kuzeyboru perfore drenaj boruları Hdpe perfore boru, koruge perfore boru ve pvc perfore boru olmak üzere 3 tip boru şeklinde üretilmektedir. Yer altı veya toprağın içerisine absorbe edilmiş istenmeyen suların tahliye edilmesinde kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için web sitemizin "Ürünler" kısmını ziyaret edebilirsiniz.

 • Drenaj borusu 2018 fiyat listesine nasıl ulaşabilirim ?

  Kuzeyboru drenaj borusu 2018 fiyat listemize ulaşmak için 444 65 38 numaralı hattımızı arayabilir veya satis@kuzeyboru.com.tr adresimize mail atarak size özel iskonto oranlarımızı öğrenebilirsiniz. Hemen arayın fırsatı kaçırmayın.

 • Kuzeyboru Perfore (Delikli) Borular nerelerde kullanılır ?

  Kuzeyboru Drenaj boruları geniş kullanım alanı ve yüksek kalitesi ile sizlere mükemmeli sunuyor. Drenaj borularımız;

  Çamur, balçık alanların ıslah edilmesi,
  Tarım alanlarında biriken suların uzaklaştırılması
  Açık spor komplekslerin alt yapılarında
  Yol yapımlarında, banket drenajlarında 
  Bina ve inşaatlarda temelden su çıkması halinde inşattlerın korunması amacıyla güvenle kullanılır.

 • Drenaj borusu fiyatlarına nasıl ulaşabilirim ?

  Kuzeyboru perfore (delikli) drenaj borusu 2018 fiyat listesine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Size özel iskonto oranımız ve projenize uygun çözümler için 444 65 38 hatlı telefonumuzu arayabilir veya satis@kuzeyboru.com.tr adresimize mail atabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.