Pe100 Boru

Polietilen Boru Genel Özellikler Hdpe Boru Kullanım Alanları Hdpe Boru ve Üstünlükleri Pe100 Boru Ağırlık Teknik Tablo ve Bilgileri Birleştirme Yöntemleri Hdpe Boru Fiyatları

YÜKSEK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN HDPE BORU 

HDPE BORU VE KUZEYBORU

Hdpe Boru Kuzeyboru tarafından 2004 yılından itibaren üretilmeye başlamış o günden bu yana da Hdpe Boru üretim kapasitesi ve çapı büyütülerek bugünki konumu ulaşmıştır. Hdpe boru üretiminde kullandığımız Tüm HDPE(High Density PolyEthylene - Yüksek Yoğunluklu Polietilen) hammaddeler PE100+ Association tarafından onaylanmıştır. 20 mm - 800 mm arası ve Pn4-Pn32 basınç sınıfları arasında istenilen çap basınç ve boyutlarda üretim yaptığımız ürünlerimizin tüm teknik detayları için sol taraftaki menüde istediğiniz filtrelemeyi yaparak aradığınız ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Pe 100 boru gurubu yaygın olarak Hdpe boru olarakta anılmaktadır. Hdpe boru ve Hdpe boru ile ilgili her türlü bilgiye sitemizde yer vermekteyiz . Hdpe boru ağırlıkları , pe 100 boru teknik tablo sekmesinde yer almaktadır. Sitemizde yer almayan soru görüşleriniz için Hdpe boru hakkında yazarak info@kuzeyboru.com.tr adresimize mail atabilirsiniz. Hdpe boru fiyat listesi için güncel fiyat listelerimiz sayfasını inceleyebilirsiniz.

PE boru ( polietilen boru  ), 1950'lerin ortalarından beri dünyada üretilmeye başlanmıştır . O günden bu yana PE kullanımı ve PE boru için polietilen boru uygulamaları (polietilen boru) demir, çelik ve çimento sistemlerine oranla daha fazla sunduğu avantajlar nedeniyle son derece büyüdü. Pe100 boru sistemleri 1950 yıllarda kullanılmaya başlandığında özellikle içme suyu taşınmasındaki kimyasal etkileri üzerinde hassasiyetle durulmuş ve birçok test yapılmıştır.  Ve bu testlerden çıkan sonuçlara göre Pe100 borular içerisinde mikro organizma büyümesi, suyun tadını ve yapısını bozmaması, su ile herhangi bir kimyasal tepkimeye girmemesi, içme suyu görünümünde herhangi bir bozulmaya yol açmaması ve dışarından boru sistemi içine herhangi bir mikro organizma sızmaması gibi bulgular elde edilmiştir.

Bu testler sonrası özellikle insan sağlığa hiç zarar dokunmayan pe100 borular plastik sanayinde standardize edilerek insanlığın kullanımına sunulmuştur. Pe100 boru özellikle içme suyu taşınmasında kullanılan asbest çelik ve beton boruların kullanımını sonlandırarak insanlığın faydasına sunulmuştur.

PE borunun (polietilen boru) esnekliği, kurulumda maliyet tasarrufuna izin verir. Kazıntısız teknoloji, açık kanallara olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir ve halka ve çevreye olan rahatsızlığı azaltabilir. PE, eski boru hatlarına yapısal bir astar olarak kolayca eklenebileceği için sıklıkla eski boru hatlarının yenilenmesinde kullanılabilir.

Plastiklerin özellikleri ve spesifikasyonları, özellikle polietilen sanayide kullanım eğilimlerinin kısa sürede artmasını sağladı.

Sağlıklı uzun ömürlü ve ekonomik olarak üretilen Kuzeyboru Hdpe Boruları Dünyadaki birçok üretici ve sağlık kontrolü yapan kuruluşların ortak çalışmasında yer alarak ülkemizdeki yetkili kuruluş olarak Sağlık Bakanlığına bağlı Hıfzısıhha kurumundan gıda sertifikası almıştır. Hdpe boru içme suyunda kullanılacak ise siyah üzerine mavi çizgili olarak yada sadece mavi renkte üretilir. Fakat özellikle dış ortamlarda stoklanma, uygulanacak bölgedeki dış ortam güneş etkisi ve uygulamalarında uzun süren faaliyetler olması sebebi ile UV katkılı siyah boru üretimi daha revaçtadır. Zira mavi renkli borular uzun süre güneş ışınları maruz kalması halinde ömürlerinde kısalma olmaktadır. Ayrıca natürel ya da siyah renkte üretilen Hdpe hammaddeleri daha açık bir renk olan mavi renge dönüştürmek daha pahalı bir uğraştır.

Pe100 Boru Kuzeyboru tarafından minimum 50 yıllık bir ömür öngörülerek üretilmektedir. Bu ömür tespiti gerçek ve deneysel test sonuçları ile belirlenmiştir. Bununla birlikte Pe100 boruların ömürleri normal çalışma koşullarında 50 yıllık ömrün çok üzerinde bir süre olarak beklenmektedir.

Hdpe boruların ömürlerini belirlemek için bir regresyon eğrisi belirlemek gerekmektedir. Bu regresyon eğrisini tespit edebilmek için 20 °C, 60 °C ve 80 °C ‘lerde basınç testleri yapılmaktadır. Bu bir dizi test sonrası ortaya çıkan regresyon analizi bize Hdpe boru ömür hakkında bilgi vermektedir. Hali hazırda 10 Mpa basınç altında Pe100 boru 50 yıllık bir minimum ömre sahiptir. Ömür testi için birde 10.000 Saatlik yani yaklaşık 14 aylık bir süreyi kapsayan basınç testi pe100 boru için öngörülen bir test yöntemidir. Bütün bu testler 2006: ISO 1167-1/2 ve ISO9080:2003 regresyon test koşullarına uygun olarak yapılmaktadır.

HDPE Borular ayrıca kullanılan malzeme türüne göre sınıflandırılır:

 • PE 32 - düşük basınçlı boru sistemleri
 • PE 40 - düşük basınçlı boru sistemleri
 • PE 63 - orta basınçlı boru sistemleri - sulama sistemi - içme suyu bağlantıları
 • PE 80 - 4 barbasınca kadar doğal gaz dağıtım şebekesi için gaz borusu - 16 bar basınca kadar içme suyu borusu - kanalizasyon, çıkış boruları, endüstriyel boru
 • Hdpe yüksek basınçlı boru sistemleri.

HDPE BORU GENEL ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK DAYANIM GÜCÜDiğer malzemelerle karşılaştırıldığında, boru döşeme koşullarının zorluklarına daha fazla dayanıklılık sağlar.
YÜKSEK AKIŞ
PE borular, çimento esaslı astarlar ve fiber takviyeli çimento gibi çoğu plastik olmayan malzemeden daha düşük sürtünme faktörlerine sahiptir. PE' nin yüzey enerjisi özellikleri, malzeme birikiminin engellenmesini ve boru hattının ömrü boyunca pürüzsüz karakteristiğinin korunmasını sağlar.
AŞINMA DİRENCİ
Aşındırıcı bulamaç uygulamalarında uzun ömür sağlayan mükemmel aşınma direnci. PE boru, çelik gibi çoğu uygulamadan boru malzemelerinden daha dayanıklı bir uygulamadır.
KİMYASAL DİRENÇ
Çok çeşitli kimyasal etkileşimlere karşı olağanüstü direnç gösteren polietilen hammadde, petrol boru hatları ve madencilik işlemlerinde kullanılan kimyasal arıtma uygulamaları gibi uygulamalarda polietilen boru sistemlerinin kullanılmasına olanak tanır.
AŞINMAYA DİRENÇ
PE boruları, hammaddeye karbon siyahı eklenerek ultraviyole (UV) ışık bozunumuna karşı dengelenir. Bu nedenle, siyah PE boruları, boruların doğrudan güneş ışığına maruz kalacağı tesisatlar için uygundur.

Daha Hafif, Daha Kuvvetli, Kimyasallara Daha Dirençli

KUZEYBORU PE boru pürüzsüz bir iç yüzey ile sert, hafif, sağlam bir borudur. Çeşitli çaplarda mevcuttur. Bakır, PVC, demir ve beton boruya göre çeşitli uygulamalarda çok uygun bir alternatiftir. PE boru benzer boyutlarda bir beton borunun ağırlığının yaklaşık 1/10 ağırlığındadır. Taşıma, minimum ağır ekipman gerektirir ve buz üzerinde veya ıslak, bataklık alanlar üzerinden kolaylıkla monte edilebilir. Paslanmayı desteklememesi onu tercih edilen bir malzeme haline getirir. Tuzlu suya ve sıhhi kanalizasyon atık suyunda bulunması muhtemel kimyasallara karşı dirençlidir. Korozif asitler, bazlar ve tuzlara, çoğu boru malzemesinden daha iyi direnç sunar. Buna ek olarak polietilen bakteri, mantar ve en "agresif" oluşuran topraklardan etkilenmez. Çözücü ve yakıtlar gibi birçok maddeye de iyi dirençlidir.

Taşıma, Yükleme Kolaylığı

Sert beton boruya göre daha kolay işlenir, monte edilir ve inşaat işlemi sırasında maliyet tasarrufu sağlar. Yapısal olarak, diğer borular çatlaklara ve kırılmaya eğilimlidir. PE100 boru soğuk hava tesisatlarında, darbelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Deniz uygulamalarında uzun boylarda boru kıyıya monte edilebilmekte ve sonra yerine oturtulabilmektedir.

Sızdırmazlık

Alın kaynak, elektrofüzyon kaynak veya contalı birleştirme yöntemiyle olası kaçak noktalarını ortadan kaldırır.
Polietilen boru ve bağlantı parçaları, doğal olarak, dış yüklerden, titreşimlerden ve su sıkışması gibi basınç dalgalanmalarından kaynaklanan hasarlara dayanıklı, dirençlidir. Soğuk havalarda bile polietilen boru taşımaya ve bükülmeye toleranslıdır.

Maliyet Etkili, Daimi

PE boru farklı avantajlar da sunmaktadır. Diğer malzemelerden yapılan boru sistemlerinde yön değişiklikleri için gerekli birçok bağlantıyı ortadan kaldırmak için nominal boru çapının 25 katı kadar küçük yarıçapta bir eğriye monte edilebilir. Ek olarak, PE borunun esnekliği , pürüzlü zemine, konsolide edilmemiş nehir tabanlarına ve kazılan su altındaki siperlere, pahalı temellere veya küçük dereceli dirseklere ihtiyaç duymadan adapte olmasını sağlar.
PE boru hem kısa hem de uzun vadede maliyet açısından etkilidir. Hafif olması, nakliye ve kurulumun daha kolay olmasını sağlar. Sızdırmaz ve yorulmaya karşı dirençli olması, yıllarca bakım gerektirmeyen kullanım anlamına gelir. Plastik Boru Enstitüsü, pe100 borunun servis ömrünü   50-100 yıl olarak hesaplıyor.

HDPE Boruların ömürlerini etkileyen dış faktörlerde şunlardır.

• Hdpe boru çalışma koşulları Sıcaklık ve Basınç ve akışkan özellikleri
• Kullanılan Hdpe hammaddenin kimyasal yapısı
• Hdpe boru döşenmesi sırasında boru üzerine doldurulan toprak yapısı yani gömlekleme koşulları
• Hdpe boru döşenen toprağın standart dışı kimyasal yapısı
• Pe100 boru birleştirme şartları ve yöntemleri

Pe100 boruların ömür hesaplanmasında 20 0C lik akışkan sıcaklığı baz alınarak 50 yıllık minimum ömür tespiti yapmaktayız fakat Türkiye’de ve dünyanın bir çok bölgesinde termal olmayan su kaynakları 7 0C ile 12 0C arasındadır. Bu durumda Kuzeyboru Hdpe boru ömrü artacaktır. Tam tersi olarak yüksek sıcaklık içeren akışkan taşımalarında Pe100 boru ömrü teorik olarak azalacaktır. Pe100 boru ömrü taşınan akışkanın Hdpe hammadde ile yapacağı kimyasal bağlar ile de değişkenlik gösterebilir bunun için pe100 boru kimyasal dayanıklılık tablomuza bakabilirsiniz. Web sitemizde üretimimizde yer alan tüm ürünler tek yer almakta ve tüm teknik detayları bulunmaktadır. Ayrıca Pe100 boru kataloğu istemeniz halinde adresinize ücretsiz kargo edebiliriz.

HDPE BORU AVANTAJLARI

Hdpe Boru Sızdırmaz
Hdpe Paslanmaya Dirençli
Hdpe Kimyasallara Dirençli
Hdpe Uzun Ömür
Hdpe Yorulmaya Dirençli
Hdpe Darbeye Dirençli
Hdpe Hafif
Hdpe Esnek
Hdpe UV ışınlarına dayanıklı
Hdpe Çevre Dostudur. 

Kanıtlanmış Performans Geniş Uygulama Yelpazesi

◆ Madencilik

◆ Yangın Şebekeleri

◆ Drenaj

◆ Su Şebekeleri

◆Sulama Hatları

◆ Gaz Toplama

◆ Su Transferi

◆Gıda sektörü

PE boru kullanım alanları ;

◆ İçilebilir Su Dağılımı

◆ Basınçlı Su Sistemleri

◆ Kanalizasyon Sistemleri

◆ Deniz Boru Hatları ve Geçişleri

◆ Balık Çiftliği Uygulamaları

◆ Katı Madde Nakliye Hatları

◆ Kılıflı Jeotermal Isıtma Boru Hatları

◆Geri Dönüşümlü ve Geri Kazanılmış

◆ Elektrik ve Telekomünikasyon Şebekeleri

İçme suyu

Kullanımı kolaydır. Tesisin termal füzyonu, kurulum süresini kısaltıyor ve sızdırmaz derzlerin sızma ve sızıntı sorunlarını ortadan kaldırıyor. KUZEYBORUN Hdpe borular dinamik topraklar ve depreme eğilimli alanlar için çok uygundur.

Kanalizasyon Sistemleri

Belediye ve endüstriyel kanalizasyon uygulamalarında 35 yılı aşkın süredir kullanıldıktan sonra, kanalizasyon ve atık su sistemleri için güvenilir, düşük maliyetli, uzun vadeli bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır. Sert beton, PVC veya çelik boruların direnç gösteremediği dayanıklılık ve dayanıma sahip, korozyona ve kimyasallara direnç sağlar. Hafif  kolay kurulabilir, son derece esnektir ve zaman içinde paslanmaz veya tüberkülasyon yapmaz.

Sanayi

Uzun vadeli güvenilir boru hattı çözümleri her zaman endüstriler tarafından talep edilmektedir. Korozyona, aşınmaya ve kimyasallara karşı direnç sunar, böylece dayanıklı, güçlü ve düşük maliyetli kurulum elde edilir.

Deniz Boru Hatları

KUZEYBORU PE borularının belirgin özelliklerinin belirgin şekilde anlaşıldığı en önemli uygulamalardan biri, su altındaki boru hatları içindir. KUZEYBORU Hdpe boruları, su altında nehir geçişi, dere geçişi, ve açık denizde tuzlu su alım hatları için başarıyla döşenmiştir. Tehlikeli kimyasal atıklar ve radyoaktif atıklar, PE boruları vasıtasıyla ciddi bir maliyet tasarrufuyla zararsız olarak derin denizde arıtılmaktadır. PE boruları ile ekonomik yaşanamamasından ötürü yapılamayan projeler mümkün hale getirildi.

Isıtma Soğutma

Soğutma ve içilebilir su sağlayan çift amaçlı projeler de dahil olmak üzere soğutma uygulamaları için güçlü, sızdırmaz ve kimyasal olarak iyi bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır. Kıyıya sürekli ve yeterli bir uzunlukta monte edilebilir, suyun yüzeyinde yüzer ve sonra kontrollü bir süreçle batırılabilir. Boru aynı zamanda belirli uzunluklarda üretilebilir ve deniz dalgıçları yardımıyla sahada flanşa bağlanabilir. KUZEYBORU Hdpe borunun hem korozyon hem de kimyasallara karşı direnci onu ideal bir çözüm haline getirir.

Madencilik

KUZEYBORU HDPE boru, nehir suyu dağıtımı, ıslah hatları, menfez, kanalizasyon ve alt drenaj sistemleri ve taşıma borusu dahil olmak üzere, atık bertaraf suyu yönetimi için madencilik uygulamalarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Hafif, esnek, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklıdır. Neredeyse sızdırmazdır ve maden ocaklarında sıkça bulunan korozif kimyasallara, asitlere veya tuzlara dayanabilir. KUZEYBORU PE boru zemin uygulamalarında güç ve dayanıklılığı birleştirir. UV'ye dayanıklıdır.

Yurt İçi Gaz Dağılımları

Daha önce, mühendisler daima yanıcı gazların taşınması için HDPE borular kullanımı açısından  psikolojik bir korku yaşıyorlardı. Bununla birlikte, deneyler ve kapsamlı denemeler, bu korkuların tamamen yanlış olduğunu kanıtladı ve her türlü yanıcı gazın taşınması için HDPE borular mükemmel performans sergiledi. Deneyler yaşanan endişelerin güvenlik ve çevresel etkiler açısından önemsiz olduğunu kanıtladı.

Sulama, Drenaj

Hdpe, nehir ve kanal, tarımsal sulama sistemleri, boru hatları ve su tasarrufu gibi tarımsal drenaj uygulamaları için uygun maliyetli bir çözümdür. Hafiftir, esnektir ve sızdırmazdır, korozyona ve tuzlu suya dayanıklıdır ve tesisat kolaylığı için ek yerleri ısı ile kaynaştırılabilir.

Hdpe Borular hakkında ayrıntılı bilgi almak için info@kuzeyboru.com.tr adresimize mail atabilir yada canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

 

20 mm Pn 16 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 20 mm Pn 16 Hdpe Boru

20 mm Pn 16 atü olan hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.02016

20 mm Pn 20 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 20 mm Pn 20 Hdpe Boru

20 mm Pn 20 atü olan hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.02020

20 mm Pn 25 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 20 mm Pn 25 Hdpe Boru

20 mm Pn 25 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.02025

20 mm Pn 32 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 20 mm Pn 32 Hdpe Boru

20 mm Pn 32 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.02032

25 mm Pn 16 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 25 mm Pn 16 Hdpe Boru

25 mm Pn 16 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz!...

Product Code : 01.01.01.02516

25 mm Pn 20 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 25 mm Pn 20 Hdpe Boru

25 mm Pn 20 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.02520

25 mm Pn 25 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 25 mm Pn 25 Hdpe Boru

25 mm Pn 25 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.02525

25 mm Pn 32 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 25 mm Pn 32 Hdpe Boru

25 mm Pn 32 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.02532

32 mm Pn 10 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 32 mm Pn 10 Hdpe Boru

32 mm Pn 10 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.03210

32 mm Pn 16 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 32 mm Pn 16 Hdpe Boru

32 mm Pn 16 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.03216

32 mm Pn 20 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 32 mm Pn 20 Hdpe Boru

32 mm Pn 20 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.03220

32 mm Pn 25 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 32 mm Pn 25 Hdpe Boru

32 mm Pn 25 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.03225

32 mm Pn 32 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 32 mm Pn 32 Hdpe Boru

32 mm Pn 32 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir.

Product Code : 01.01.01.03232

40 mm Pn 10 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 40 mm Pn 10 Hdpe Boru

40 mm Pn 10 atü hdpe  borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.04010

40 mm Pn 12,5 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 40 mm Pn 12,5 Hdpe Boru

40 mm Pn 12,5 atü hdpe borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.04012

40 mm Pn 16 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 40 mm Pn 16 Hdpe Boru

40 mm Pn 16 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.04016

40 mm Pn 20 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 40 mm Pn 20 Hdpe Boru

40 mm Pn 20 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.04020

40 mm Pn 25 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 40 mm Pn 25 Hdpe Boru

40 mm Pn 25 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.04025

40 mm Pn 32 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 40 mm Pn 32 Hdpe Boru

40 mm Pn 32 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.04032

50 mm Pn 6 Hdpe Boru

Pe100 Boru - 50 mm Pn 6 Hdpe Boru

50 mm Pn 6 atü borularımız 100 ile 1000 metreye kadar istenen boylarda kangal olarak üretilmektedir. Nakliye avantajlarına göre sipariş ettiğiniz diğer ürünlerin ambalajına göre iç çap ve genişlik ayarlanabilir. Ürün hakkında detay almak isterseniz  satis@kuzeyboru.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.01.01.05006

}

KUZEYBORU ile iletişime geçin

Kuzeyboru İletişim
Mavi Piksel
Kuzeyboru Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde 2.Sokak No:33/A
Aksaray-TURKEY
+90 (382) 266 23 03 (Pbx)
info[at]kuzeyboru.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi: 08:30 - 17:30
 • Salı: 08:30 - 17:30
 • Çarşamba: 08:30 - 17:30
 • Perşembe: 08:30 - 17:30
 • Cuma: 08:30 - 17:30
 • Cumartesi: Kapalı
 • Pazar: Kapalı
Back to Top