Şebeke Boruları

Kuzeyboru Aype Şebeke Boruları tüm dünyada 100'e yakın ülkeden tercih edilmektedir.

Şebeke Boruları

Kuzeyboru, yüksek yoğunluklu polietilen (YYPE) boruların yanında dairesel sarımlı alçak yoğunluk polietilen (AYPE) borularda üretmektedir. Yumuşak polietilen boru olarak ta bilinen bu borular, TS 418-2 EN 12201 standartlarına uygun üretilmektedir. Alçak yoğunluklu polietilen boru üretiminde Pe32 sınıfı hammadde kullanılmaktadır. Alçak yoğunluklu içme suyu borularımız Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylanmıştır. Alçak yoğunluk polietilen (AYPE) boru ürün listesine ulaşmak için tıklayabilir ve projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz

Aype Şebeke Boruları Kullanım Alanları

Kuzeyboru Aype Şebeke borularını içme suyu hatlarında , tarımsal sulama sistemlerinde ve seralarda , kimyasal taşınmasında ve her türlü sıvı nakil işlemlerinde yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile güvenle kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ile fark yaratmayı amaç edinen Kuzeyboru şebeke borularında fiyatı ile de karar vermenize yardımcı olacaktır.
  • İçme suyu Hatlarında
  • Tarımsal Sulama Sistemleri ve Seralarda
  • Kimyasal Taşınmasında
  • Sıvı Nakil İşlemlerinde

Güvenle Kullanabilirsiniz.

Alçak Yoğunluklu Polietilen Kangal Boruların Avantajları

Kuzeyboru alçak yoğunluklu polietilen borular yüksek yoğunluklu polietilen borulara göre daha yumuşaktır. Bu nedenle kanal içinde döşenebilir ve daha dar çalışma alanlarında döşeme imkanı sağlar. Döşeme maliyetleri, düz borulara göre daha düşüktür. İstenilen boru çaplarına bağlı olarak istenilen uzunluklarda üretilebildiği için, daha az ek parçaya ihtiyaç duyulmaktadır ve kısa sürede döşenmesine imkan sağlanır. Deniz, göl ve dere altlarında ekleme işlemi olmadan geçiş yapılabilir. Ek parçaların az kullanılması nedeni ile basınç kayıpları en aza indirgenecektir.

Şebeke Boru Fiyatı

Kuzeyboru AYPE Şebeke borusu yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru üretimini yaptığı şebeke boruda uygun çapları , düşük maliyeti , taşıma kolaylığı ve üretimin başından sonuna kadar geçen süredeki ekip çalışması ile size en uygun ürünü sunuyor. Kuzeyboru şebeke borusu avantajlarından yaralanmak ve AYPE şebeke borusu fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız.

Teknolojik Altyapı

Kuzeyboru AYPE Şebeke Boru üretiminin başından sonuna kadar üstün teknolojik altyapısı ile üretimini gerçekleştirir.

Üstün Performans

Kuzeyboru AYPE Şebeke Boruları dayanıklılığı ve kanıtlanmış 100 yıllık ömrü ile projlerinizde güvenle kullanın.

%100 Orjinal Hammadde

Kuzeyboru müşterilerine en iyi hizmeti sunarken üretimini %100 orjinal hammade ile sağlar.

Kuzeyboru Akredite Deney Laboratuvarı

Kuzeyboru akredite deney laboratuvarı, gizlilik ve tarafsızlık ilkesine dayanarak deneyimli mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sonsuz Üretim Tekniği

Kuzeyboru AYPE Şebeke Boru üretiminde projelerinize uygun çözümler sunar ve üretimin her anında yanında olur.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat

Kuzeyboru AYPE Şebeke Boruları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak. Hemen iletişime geçin.