Drenaj Borusu

Drenaj borularımız Koruge Drenaj, Hdpe Drenaj ve PVC Drenaj Borusu olarak üretilmektedir.
drenaj-kuzeyboru

Kuzeyboru Perfore Drenaj Borusu

Kuzeyboru perfore delikli boruları Pe100 perfore boru, koruge perfore boru ve pvc perfore boru olmak üzere 3 tip boru şeklinde üretilmektedir. Yer altı veya toprağın içerisine absorbe edilmiş istenmeyen suların tahliye edilmesinde kullanılmaktadır. Perfore Drenaj Boruları ürün listesine ulaşmak için buraya tıklayabilir ve Perfore Drenaj Borusu Fiyatları için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı ile Güvenle Kullanın

Kuzeyboru Perfore Drenaj Boruları geniş kullanım alanları ve size özel üretim teknikleri ile güvenle kullanılmaktadır. Perfore Drenaj Boruları; Katı atık depolama tesisleri, Tarımda, istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, Çamurlu balçık arazilerin ıslah çalışmalarında, Maden ocaklarında, Çim spor komplekslerinin altyapısında, Temelinde su bulunan binaların ve inşaatların korunmasında, Karayollarının banket drenajında kullanılabilir.

Amaca Uygun Üretim , %100 Memnuniyet

HDPE 100 Kuzeyboru perfore (delikli) drenaj boruları katı atık depolama tesislerinde, koruge perfore drenaj boruları yağmur suyu drenajında, PVC perfore drenaj boruları ise hafif olması nedeni ile daha basit alanlarda tercih edilmektedir.

Kuzeyboru delikli ve yarıklı drenaj boruları üretirken kullanılacağı araziyi, tahliye edilecek su miktarını, projeyi ve müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak hesaplamalar yapar, yapılan hesaplamalar sonucunda istenilen tipe ve hammaddeye göre perfore drenaj boruları delme işlemi veya yarık işlemi tamamlanır. Böylelikle tecrübelerimizi de göz önünde bulundurarak amaca en uygun perfore drenaj borularını üretmiş ve müşterilerimizin hizmetine sunmuş oluruz. Fiyat listesi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuzeyboru Perfore Drenaj Boruları; Uygulaması kolaydır. Ağır olmadığı için taşınması, döşenmesi ve stoklanması çok kolay ve basittir. Uzun ömürlüdür. Toprak altındaki ömrü En az 50 yıldır. Kumlu zeminlerde filtre malzemesine gerek duyulmadan kullanılır. Hammaddesinde yüksek yoğunluklu polietilen olduğu için güçlüdür. Kimyasallara dayanıklıdır. Fire ihtimali yoktur. Tıkanma yapmaz.

Koruge Perfore (Delikli) Boru

Yüksek yoğunluklu polietilen hammaddeli koruge delikli ve yarıklı boru yeraltı ve yüzey alanlarında bulunan fazla veya kirli suyu uzaklaştırmak için kullanılır.Yoğun tercih edilen delikli ve yarıklı koruge borular DIN 4262-1 standartlarına göre üretilen R2 sınıfı standartlara ve müşteri istek üzerine belirli aralıklarla kaburga sisteminde dış yüzeyden delikler oluşturulur.Bu delikler, bölgedeki temizlik işleminde atıklarla birlikte atılmasına yardımcı olacak şekilde oluşturulacaktır.

Kuzeyboru Koruge perfore borular TS EN 13476-1 standartlarına uygun olarak polietilen (PE ) hammaddesinden SN4 ve SN8 halka sertliklerine uygun üretilmektedir.

Esnek , Hafif , Dayanıklı

Koruge perfore borular katı atıklar, kimyasal maden atıkları, motor yağı karışmış yol sularını taşıyabilecek kimyasal dayanıklılığı vardır. Beton ve demir borulara oranla çok daha hafifliğinden dolayı, iş makinesine ihtiyaç azdır. Hafiftir, bu yüzden taşımada maliyet avantajı sağlanır. Yüksek yoğunluklu polietilen hammaddeden imal edildiğinden direnci yüksektir. Hafifliğinden dolayı döşemesi, nakliyesi ve stoklanması kolaydır. İç yüzeyi pürüzsüz olduğundan dolayı borudaki katı maddelerin yapışarak boru içini daraltmasını engeller. Yapısı gereği esnek olduğu için deprem sırasında vb. yer hareketlerinde zemine uyum sağlar ve kırılma, deforme, çatlama olmaz. Minimum ömrü 50 yıldır. Aşınmaya dayanıklıdır. Onarımı kolaydır. Borunun iç kısmı açık renkli olduğundan dolayı kamera ile kontrol yapılabilir. İsteğe göre yarıklı boru olarak da üretilebilir.

Kuzeyboru Perfore Drenaj Borusu

Perfore PVC borular yeraltında ve üstünde kirli suyun faaliyet alanından uzaklaştırılmasında kullanılır. Hammaddesi U-PVC olan drenaj boruları, PVC kangal şeklinde sarılmıştır.Korozyona ve darbelere dayanıklı PVC delikli borular, iç yüzeyi pürüzsüz ve homojendir.

Uzun Ömürlü , Döşemesi Kolay

Yeraltındaki ömrü 50 yıldır. Hafif ve portatif olduklarından, araçlara yükleme ve boşaltmalarında kolaylık sağlar. Tıkanma yapmaz. Çünkü delikler cidar halkalarının iç kısmına açılır. Nakliye maliyeti düşük ve döşemesi kolaydır. Kumlu topraklarda filtre malzemesine gerek yoktur. Darbe dayanımı vardır Doğru kullanılırsa uzun yıllar kullanılması mümkündür

Kuzeyboru Perfore Drenaj Borusu Uygun Fiyatlarla Burada

Kuzeyboru Perfore Drenaj Borusu yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru üretimini yaptığı koruge boruda uygun çapları , düşük maliyeti , taşıma kolaylığı ve üretimin başından sonuna kadar geçen süredeki ekip çalışması ile size en uygun ürünü sunuyor. Kuzeyboru Perfore Drenaj Borusu avantajlarından yaralanmak ve Perfore Drenaj Borusu fiyat listesine ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.

Sayın Müşterimiz;

Drenaj ve Toprak Islahı teknik bir konudur. Açılacak kanalların, ne kadar derinlikte olacağı ve ne kadar aralıklarla açılacağı arazide yapılacak etütlerle belli olur. Katı atık depolama tesislerinizde, tarlanızda, sitenizde, yolunuzda, bahçenizde, yerleşim alanlarınızda, ev okul ve spor sahalarınızda drenaj problemleriniz var ise ve bundan kurtulmak istiyorsanız; en yakın KUZEYBORU uzman ekiplerince destek alabilirsiniz.

Teknolojik Altyapı

Kuzeyboru Drenaj Boru üretiminin başından sonuna kadar üstün teknolojik altyapısı ile üretimini gerçekleştirir

Üstün Performans

Kuzeyboru Drenaj Boruları dayanıklılığı ve kanıtlanmış 100 yıllık ömrü ile projlerinizde güvenle kullanın.

%100 Orjinal Hammadde

Kuzeyboru müşterilerine en iyi hizmeti sunarken üretimini %100 orjinal hammade ile sağlar.

Kuzeyboru Akredite Deney Laboratuvarı

Kuzeyboru akredite deney laboratuvarı, gizlilik ve tarafsızlık ilkesine dayanarak deneyimli mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sonsuz Üretim Tekniği

Kuzeyboru Drenaj Boru üretiminde projelerinize uygun çözümler sunar ve üretimin her anında yanında olur.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat

Kuzeyboru Drenaj Boruları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak. Hemen iletişime geçin.