Elektrofüzyon Ekleme Parçaları

Kuzeyboru Hdpe Ef Ekleme Parçaları tüm dünyada 100'e yakın ülkeden tercih edilmektedir.

Kuzeyboru HDPE EF Ekleme Parçaları

Kuzeyboru HDPE EF Ekleme Parçaları üstün kalitede üretilip tek tek kontrol edilerek sevk edilmektedir. Uygulama kolaylığı ve ergonomik ekleme parçalarımız yüksek kalite uygun fiyat ekseninde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hdpe gurubu Elektro Füzyon Ekleme Parçaları Hdpe (Pe100) boru sistemleri ile basınçlı su sistemlerinde ve Pe 80 boru sistemleri ile doğalgaz borularının birleştirilmesinde kullanılır. Kuzeyboru Ef Ek Parçalarımız tüm dünyada bir çok projede kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir.
HDPE EF Ekleme Parçaları ürün listesine ulaşmak için buraya tıklayabilir ve projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuzeyboru Hdpe Ef Dirsekler

Kuzeyboru EF Dirsek, polietilen hammaddesinden, elektrofüzyon kaynak yöntemine uygun rezistansların yerleştirilmesi ile belirli çap ve açılarda standartlara uygun üretilen ek parçalardır. Projelerde istenilen açılarda hatların dönüşlerinde kullanılmaktadır. Farklı açılarda üretilmesi döşeme sırasında kolaylık sağlamaktadır. EF Dirseklerin Hdpe Borular ile birleştirilmesi elektro füzyon sistemleri sayesinde oldukça kolaydır. Hdpe boru birleştirmede Ef Kaynak Makinaları kullanılmaktadır. Hdpe boru birleştirme yöntemlerini ayrıntılı bir şekilde sitemizden bulabilirsiniz.

Kuzeyboru Hdpe Ef Manşon

Kuzeyboru Ef Manşon , Hdpe boruların elektrofüzyon yöntemi ile direk birleştirilmesi için kullanılan ef ek parçalardan biridir. Aynı çaptaki iki Hdpe boru düz silindir şeklindeki bu ek parçanın içine doğru yerleştirilir. Ef manşonun içindeki rezistansalara akım verilmesi ile oluşan ısı manşon ve her iki borunun eriyerek biribirne yapışmasını sağlar. Pe borulardaki Ef birleştirme yöntemi boru birleştirme yöntemleri sayfamızda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Kuzeyboru Hdpe Ef Körtapa

Kuzeyboru EF Kör tapalarımız elektro füzyon yöntemine ve standartlara uygun üretilmektedir. Hammaddesi PE100 olan kuzeyboru EF körtapalar boru hatlarının sonlarında hattı kapatmak için kullanılır. EF kör tapa seçimi yaparken uygulanacak HDPE borunun çapına uygun bir EF kör tapa seçimi yapılmalıdır. EF birleştirme yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak için boru birleştirme yöntemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kuzeyboru Hdpe Ef Eşit Te

Kuzeyboru EF Servis Te sıvı veya gaz alt yapı sistemlerinde kullanılan hammaddesi PE100 olan ek parçalardır. Elektro füzyon yöntemine uygun olarak üretilmektedir. EF Servis Te en büyük özelliği yaşan bir hat üzerinden başka bir yöne sıvı veya gazın yönlendirilmesinde kullanılabilmesidir. Ayrıca branşman bağlantılarında bağlantı kolaylığı sağlar. PE80 ve PE100 borulara elektrofüzyon birleştirme yöntemi ile monte edilir. Ayrıca hatlar üzerine boruların kesilmesine ihtiyaç duyulmadan monte edilebilmektedir. EF Vanalı Servis Te ve EF Vanasız Servis Te olmak üzere iki çeşit EF Servis Te vardır.

Kuzeyboru Hdpe Ef Semer

Kuzeyboru EF Semer, hammaddesi PE100 olan HDPE ek parçalar arasında yer almaktadır. EF Semer mevcut HDPE boru hattı üzerinde Te ekleme parçası kullanılmadan istenilen çapta çıkış sağlayarak içinden geçen sıvı, gaz ve kimyasalların başka bir yöne akışkanlığını sağlamaktadır. EF Semer, büyük çap çıkışlarında kullanılmaktadır. EF birleştirme yöntemi ile de montaj sırasında büyük kolaylık sağlamakta olup bu özelliği sayesinde tercih edilen bir ek parça olma özelliği taşımaktadır. Hammaddesi HDPE 100 olan EF semer, kalite standartlarına uygun üretilmektedir.

Kuzeyboru Hdpe Ef İnegal Te

Kuzeyboru EF İnegal te, eşit olmayan te anlamına gelmektedir. Hammaddesi PE100 olan EF İnegal Te farklı çaplarda ki HDPE boruların, birbirine dik olarak bağlanmasında kullanılan ek parçadır. EF inegal te ler ana ve ara hat çıkışlarında yaygın olarak kullanılmakta olup, vana ve branşman bağlantılarında da tercih edilmektedir. HDPE boru üzerine elektrofüzyon yöntemi ile birleştirilir. Diğer ek parçalarımız hakkında detaylı bilgi almak için HDPE ek parça sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya [email protected] mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

Kuzeyboru Hdpe Ef Redüksiyon

Farklı iki çaptaki HDPE PE100 boruların birleştirilmesinde kullanılır. Hdpe Borular elektrofüzyon kaynak yöntemi ile birleştirilir. Hdpe elektrofüzyon rediksiyon düşürücü Olarak da bilinen bu malzeme yüksek kalite standartlarında en uygun şekilde sevk edilir. Diğer ek parçalarımız hakkında detaylı bilgi almak için HDPE ek parça sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya [email protected] mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

Kuzeyboru Hdpe EF Ek Parçaları Uygun Fiyatlarla Burada

Kuzeyboru Hdpe EF Ek Parçaları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru üretimini yaptığı hdpe boruda uygun çapları , düşük maliyeti , taşıma kolaylığı ve üretimin başından sonuna kadar geçen süredeki ekip çalışması ile size en uygun ürünü sunuyor. Kuzeyboru Hdpe Elektrofüzyon Ek Parçalarının avantajlarından yaralanmak ve Hdpe EF Ekleme Parçaları fiyat listesine ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.