Kuzeyboru Spor Kulübü

Kadına Değer Veriyoruz

Kadına ve kadın sporlarına her platformda önem veren firmamız, Sultanlar Liginde mücadele eden Kadın voleybol takımı ile en büyük sosyal sorumluluk projelerinden birisini de sürdürmektedir.

Logomuzu Zirveye Taşıyoruz

Kuzeyboru yurtiçi ve yurtdışında aranan marka olma farkı ile imzasını attığı her projeyi başarıyla tamamlarken bu sosyal sorumluluk projesinde de logomuzu zirveye taşımayı bildik.

Altyapımızla Güçlüyüz

Dünyanın en önemli kadın sportif faaliyetlerinden olan kadın voleybolunda, Kuzeyboru olarak altyapımızda bulunan 250 sporcumuzla çocuklarımızın da zihinsel ve fiziksel gelişimlerine destek olarak, geleceğin Sultanlarını yetiştirdik.

Sporu Desteklemekten Gurur Duyuyoruz

Dünyanın 97 ülkesine ihracaat yapan ve Türkiye’nin her bölgesine gönderdiği plastik boru ve ek parçalarını ulaştıran firmamız, bu önemli sosyal sorumluluk projesi ile Kadına değer vermekten ve kadın sporunu desteklemekten gurur duymaktadır.

Web Sitemizi Ziyaret Edin

Kulübümüze dair gelişmeleri, haberleri, oyuncularımız ile röportajları, puan durumu ve haftanın maçlarını www.kuzeyboruspor.com adresimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.